Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Bir Affiliate Platformu: Linkshare

Bir Affiliate Platformu: Linkshare

| Yorum Yok

Affiliate Marketing ile Para Kazanma - Linkshare


Bir blogunuz var ve PPC gelir (pay per click - tıklama başına ödeme) ile yetiniyorsunuz.

 Dünyada İngilizce konuşan 1.8 milyar insan varken Türkçe konuşan kişi sayısı 220 milyondur (Türki diller de buna dahildir, Türkiye'de konuşulan ve yazılan Türkçeyi bu rakamın belki yarısından fazlası anlamaz).

Yani bir İngilizce blogun potansiyel ziyaretçi sayısı, Türkçe blogunkinden en az 10 kat daha fazladır. Bu yüzden Türkçe bir blog sahibi PPC gelir ile yetinmemelidir.

Affiliate Marketing Nedir?


Affiliate marketing performans bazlı bir pazarlamadır. Yani tanıttığınız ürün veya servis, sizin referansınızla satın alınmışsa, komisyon alırsınız.

Linkshare, affiliate networkler içerisinde en güvenilir firmalardan biridir. Bugün itibariyle 1000'den fazla firmayla ortaklığı bulunan Linkshare, bloggerlar için önemli bir kazanç kapısıdır.(Yabancı bloggerlar için en azından...)

affiliate marketing, linkshare nedir
İlk Linkshare ÇekimPPC reklamlardan tıklama başına en fazla 1-2 TL alırsınız (istisnalar hariç), fakat satış başına $100'ın üzerinde komisyon alabileğiniz ürünlerin reklamlarına sitenizde yer vermeniz halinde, ciddi kazançlar elde etme şansınızı da arttırırsınız.

Son derece güvenli olan ve ödemeleri zamanında yapan, bu yüzden son derece güvenli bulduğum Linkshare'e üye olun (tamamen ücretsiz), sitenize sitenizin formatına uygun reklamları yerleştirin (veya formatınıza uygun ürünleri tanıtın). 

PPC geliri ile yetinmeyin. Affiliate pazarından siz de payınızı alın.LinkShare_468x60v2