Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Blogger'da Arka Plandaki Resmi Değiştirmek

Blogger'da Arka Plandaki Resmi Değiştirmek

| 7 Yorum

Blogger'da Background Resmini Nasıl Değiştirebilirim?İster premium, isterseniz Blogger'ın size ücretsiz sunduğu blogger temalarını kullanın, blogger temasının arka planındaki resmi değiştirmeniz çok kolay.

Ziyaretçi sayısı yüksek olan popüler Blogger tabanlı web sitelerinin, arka planına sponsor firmalarının arka plan resimlerini yükleyerek ciddi bir gelir elde edebildiğini de hatırlatmakta fayda var.

Önce Blogger'da sol alt köşedeki Şablon'u seçin ve çıkan ekranda sol üst köşede bulunan Özelleştir düğmesine basın.

Karşınıza çıkacak yeni ekranda, sol üst köşede Arka Plan'ı seçin.

Arka Plan Resmi yazısının altındaki resme tıklayın ve Resim Yükle 'ye basın ve minimum 1800 x 1600 boyutlarındaki arka plan resminizi yükleyin. Tamamlandı tuşuna basın.

Sitenizi ilk defa ziyaret eden bir ziyaretçinin ilk izlenimleri çok önemlidir. Bu yüzden arka plan resmini dikkatli seçin. Seçtikten sonra mutlaka ama mutlaka birkaç arkadaşınızdan da fikir alın.

Not: Özellikle yemek blogları, arka plan resmi sponsoru alarak hatırı sayılır gelirler elde edebiliyorlar.