Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Blogumdan Nasıl Para Kazanırım?

Blogumdan Nasıl Para Kazanırım?

| Yorum Yok

blogdan para kazanmak, internet kazançlarıHer blog yazarının hedefi blogundan para kazanmaktır. Maalesef ki blog yazarlarının %95'i blogundan 1 TL bile kazanamıyor. Bu da blog yazarlarının blog yazmayı bırakmasıyla sonuçlanıyor.


Blogdan para kazanmak için onlarca reklamı sitenize fütursuzca yerleştirip ziyaretçileri sitenizden soğutmayın. Web sitenizde her sayfaya onlarca reklam bannerı koymak, hem sitenizi yavaşlatacak (bu da SEO açısından olumsuz) hem de ziyaretçileri rahatsız edecektir.


Blogunuzdan Para Kazanmanın Tek Yolu Banner Koymak Değil


Hatta doğru bir stratejiyle bannerlardan elde ettiğiniz tıklama başı kazançlardan çok daha fazlasını başka yollarla kazanabilirsiniz.

Affiliate Pazarlama: Commission Junction, Shareasale, Linkshare, Affiliate Window ve benzeri affiliate platformlardan sitenizde tanıtabileceğiniz  ürün veya servisleri bulabilirsiniz. Tanıttığınız ürün ve servisler, eğer sizin vasıtanızla satın alınmışsa, satış başına hatırı sayılır bir komisyon alırsınız.

Sponsor Yazılar: Firmaların ürünleri veya sunduğu servisler hakkında yazacağınız sponsor yazıları sizin için iyi bir gelir kapısı olabilir. Peki ürün / servislerini tanıtarak gelir elde edeceğiniz firmaları nasıl bulacaksınız. Çoğo blog yazarı firmalara e-posta atarak, telefon ederek tanıtım yazısı yazmayı teklif ediyor. Size tavsiyem tok satıcıyı oynamanızdır. Siz blogunuzun trafiğini arttırmaya çalışın. Başarı gelince, onlar sizi bulur.

Sunacağınız Hizmetler: Web dizayn, SEO hizmetleri ve/veya yazarlık hizmetleri. Uzman olduğunuz alanda ziyaretçilerinize hizmet sunabilir ve karşılığında gelir elde edebilirsiniz.