Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , E-Postalarınızı PDF dosyasına Dönüştürün

E-Postalarınızı PDF dosyasına Dönüştürün

| Yorum Yok

E-mailinizi PDF Dosyasına Dönüştürmek Sadece 5 Saniyeword dosyasını pdfye çevirin, word to pdfSize gelen e-postaları PDF dosyasına dönüştürmek en fazla 5 saniyenizi alacak desem, ve bunun için de hiçbir program gerekmiyor desem, bana inanmazsınız herhalde. O halde sıkı durun...

E-maili PDF dosyasına dönüştürmek mümkün.

Tek yapmanız gereken size gelen e-postayı pdfconvert@pdfconvert.me adresine göndermek. Size gelen emaili pdfconvert@pdfconvert.me adresine forward ettikten sadece 1-2 saniye sonra, forward ettiğiniz email, emailinize PDF dosyası olarak tekrar geri gelecek.

Diyelim ki size gelen e-posta'da Word, Excel veya Powerpoint eklentisi var ve siz bu Word, Excel veya Powerpoint dosyasını PDF formatına dönüştürmek istiyorsunuz. Bu da mümkün.

Size gönderilen, Word, Excel veya Powerpoint eklentisi içeren emaili attachconvert@pdfconvert.me (veya converter@pdf24.org) adresine forward ettikten 1-2 saniye sonra gönderdiğiniz eklenti size PDF formatında geliyor.

İşim gereği teklif yollarken, Word dosyasında yolluyorum. İnternetten iş başvurusunda bulunan arkadaşlar da CV'lerini Word dosyasında yolluyorlar. Mühendisler veya satın alma raporlarını EXCEL dosyasıyla yollayor. Bunun yerine Word, Excel veya Powerpoint dosyamızı emailimize attach ettikten sonra attachconvert@pdfconvert.me (veya converter@pdf24.org)adresine yollayabilir ve PDF formatında geri alabiliriz.

Word dosyasında hazırlanmış bir CV mi yoksa PDF formatında bir CV mi işverenin dikkatini çekecektir? Veya müdürünüz, satış raporlarını EXCEL dosyasında mı yoksa PDF dosyasında mı görünce etkilenecektir?

Karar sizin...