Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , En iyi 5 Ücretsiz Wordpress Teması

En iyi 5 Ücretsiz Wordpress Teması

| 2 Yorum

Ücretsiz Wordpress TemalarıEn iyi 5 Ücretsiz Wordpress Teması

ücretsiz wordpress temaları, bedava wordpress teması

Premium Wordpress Temaları
Kullanımı son derece kolay olması, blogger’ların Wordpress’i tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri. Premium Wordpress temalarının çoğunun fiyatı $40 ile $100  arasında. Ücretsiz Wordpress temalarıyla, premium Wordpress temaları arasındaki en önemli fark, premium temaların güvenlik açısından çok daha iyi oluşu diyebilirim.

Ücretsiz Wordpress temalarından bazıları, en az premium temalar kadar kaliteli ve de güvenli. Bu yazıda tamamen ücretsiz hem de kaliteli olan 5 adet Wordpress temasını tanıtacağım:

·         zAlive: Bu responsive tema, blogcuların mutlaka ama mutlaka göz atması gereken bir tema.

·         Corpo: Wordpress tabanlı web sitenizin anasayfasında bir Slider olsun diyorsanız, Corpo temasına bir göz atın derim.

·         MesoColumn: Bir magazin – haber websitesi kurmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan olan bu tema, Buddpress, WooCommerce ve BBPress uyumlu.

·         Terrifico: Gelişmiş yönetici paneli olan responsive bir tema.

·         Attitude: Firma sahibi olanların mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim bir Wordpress teması

Webmasterların hayatını kolaylaştıran bir platform olan Wordpress, ücretsiz ama kaliteli temalar sayesinde daha da vazgeçilmez oluyor.