Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Firmanızın Logosunu Yaptırın

Firmanızın Logosunu Yaptırın

| Yorum YokGeçen gün internette dolaşırken, bir forumda, kurumsal sayılabilecek (Türkiye'de kurumsal firma olup olmadığı da başka bir yazı konusu...) bir firma sahibinin firmasının logosunu değiştirmek istediğini ve bunun için de bir fiyat araştırması yaptığını okudum. Ufak bir araştırma yaptığımda, firmalara logo yapmak için bazı dizayn şirketlerinin ciddi paralar istediğini gördüm.

Logo, web sitesi, grafik, broşür, t-shirt ve benzeri dizaynları yaptırmak için ne forumlarda dolaşıp zaman ne de bu dizayn hizmetleri için yüklü meblağlar harcayın.

DesignCrowd Nedir?


DesignCrowd'da birbirinden güzel logo, grafik, broşür, t-shirt veya web sitesi dizaynı yaptırabilirsiniz. İşin güzel tarafı, tek bir dizayn için yüzlerce alternatif tasarımcının size sunduğu tasarımlara göz atıp, en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Yani, bir tasarım firmasına tasarımınızı yapması için yüksek meblağlarda ücret ödemek yerine, yüzlerce tasarımcının size özel hazırladığı tasarımlar arasından en beğendiğinizi seçebilir, çok daha ucuz maliyetle tasarımınıza kavuşmuş olursunuz.
Soru: Peki tasarımı satın almanız durumunda ne kadar ücret ödersiniz?
Cevap: Ne kadar isterseniz o kadar ödersiniz.


DesignCrowd, tasarımcılarla tasarım arayan kişi / firmaları buluşturan bir pazar yeridir. Tasarım hizmetleri isteyen bir kişi / firma, nasıl bir tasarım hizmeti istediğini ve bu iş için ne kadar bütçe ayırdığını belirtir. Daha sonra DesignCrowd üyesi tasarımcılar (neredeyse dünyanın her yerinden tasarımcı), size tasarımlarını gönderirler. Beğendiğiniz tasarımı seçip de ödemeyi yaptıktan sonra, tasarımın her türlü telif haklarını ve yüksek kaliteli kopyalarını alırsınız.

Diyelim ki size gönderilen onca tasarım arasından beğendiğiniz bir tasarım çıkmadı. İşte bu durumda DesignCrowd paranızın tamamını geri iade ediyor. Uygun fiyatlara tasarım hizmetleri için DesignCrowd'a bir göz atın derim.


Crowdsource Your Designs Online from over 150,000 Designers On DesignCrowd - Start Today!