Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Hostgator %25 İndirim Kuponu 2015

Hostgator %25 İndirim Kuponu 2015

| Yorum Yok

Hostgator İndirim Kuponu (2015)


Hostgator İndirim Kodu: BLOGDOKTORU25

Eğer bir web siteniz varsa Hostgator firmasını mutlaka duymuşsunuzdur. 9 milyonun üzerinde (2014 başı
hostgator kuponu, hostgator kuponları, hostgator indirim kuponu
itibariyle) alan adı host eden Hostgator firmasını, özellikle Wordpress tabanlı web sitesi olan webmasterlar tercih ediyor.

Neden Hostgator?


  • Hostgator hosting hesabı olanlar bilir, Hostgator cPanel kullanıyor. CPanel kullanımı son derece kolay bir kontrol paneli ve teknik bilgisi üst düzeyde olan webmasterlar da en az teknik bilgisi üst düzeyde olmayan webmaster kadar cPanel'i tercih ediyor.
  • Quick Install. Tek bir tuşla Wordpress, PHPBB, Moodle ve benzeri platformları kurabilirsiniz. Blog, forum, e-ticaret sitesi kurmak artık çok kolay.
  • Hostgator Teknik Destek Ekibi. Haftanın 7 günü 24 saat teknik destek hizmeti de Hostgator'ı tercih etmeniz için en önemli nedenlerden biri.
Hostgator'ın hosting paketlerini KARŞILAŞTIRIN.

Ayrıca başka bir hosting firmasından Hostgator'a geçerken, domain transfer parası, dosya transfer parası, veri tabanı transferi parası veya script transfer parası vermezsiniz. Bütün taşıma işlemleri Hostgator'da kolayca yapılır.

Ayrıca Web Tasarım Aracı sayesinde site kurulumu için para harcamanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken 4500'den fazla ücretsiz tema arasından seçiminizi yapmak.


Hostgator Hosting Paketleri %25 İndirim Kuponu:    BLOGDOKTORU25
Hostgator Hosting Paketleri $9,94 İndirim Kuponu: (Aylık Alımlar İçin)   BLOGDOKTORU994

Ayrıca ücretsiz Wordpress ve Eklenti Yüklemesi + SEO Ayarları hakkında Bilgi Alın.

Hostgator, Wordpress tabanlı blog kurmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma. Hostgator indirim kuponu sayesinde de %25 indirim alarak uygun fiyata güvenilir bir hostinge sahip olacaksınız.