Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Neden Premium Wordpress Teması Satın Almalısınız

Neden Premium Wordpress Teması Satın Almalısınız

| Yorum Yok

Ücretsiz Wordpress Temaları vs. Premium Wordpress Temaları


Wordpress tabanlı websitelerinin tercih edilmelerinin en önemli 2 sebebi:
ücretsiz wordpress temaları, premium wordpress temaları

Ücretsiz vs. Premium Wordpress Temaları


1) Profesyonel görünümlü Wordpress sitesi kurmak çok fazla teknik bilgi gerektirmez.

2) Wordpress için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapımı daha az meşakatlidir. (Kişisel fikrim)


Küçük bir işletme sahibi veya bir blog yazarı adayıysanız, ücretsiz bir Wordpress temasını kullanmak, Premium bir Wordpress temasına para vermekten daha cazip gelebilir. Benzer ikileme ilk (ve son) defa düştüğümde Bobby Charlton'ın o meşhur sözü aklıma geldi:

Biz ucuz oyuncu alacak kadar zengin değiliz.
Bazı ücretsiz Wordpress temaları, en az Premium temalar kadar profesyonel bir görünüme sahip. sizin için önemli olan binanın sağlamlığına değil de, dışının güzelliği ise, bu cümleden sonra yazıyı okumayı bırakabilirsiniz...

... Okumaya devam ettiğinize göre biraz da olsa yazının devamını okumak size cazip gelmiştir. Umarım yazının sonuna geldiğinizde, bu kararınızdan pişman olmazsınız.

Premium bir Wordpress teması satın aldığınızda, profesyonel bir görünümün yanı sıra aynı zamanda temayı hazırlayan ekipten teknik destek hizmeti de satın almış olursunuz. Ayrıca sürekli temanızın güncellenir.

Premium tema satın alırken, işinize başlarken ödediğiniz ve geri dönüşü olmayan harç ödemiş gibi hissedebilirsiniz. Halbuki Premium tema satın almak, ödediğinizden kat kat fazlasını kazandıracak bir yatırımdır. Hele ki, blog yazarlığından para kazanma gibi bir hedefiniz varsa, premium tema satın almanız şarttır.


CyberChimps Wordpress Temaları


Tablet PC, akıllı telefonlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayar... CyberChimps Temaları responsive'dir, yani farklı ekran boyutlarında farklı görünüm alabilir. Temaların güncellemeleri ücretsizdir ve güvenlik açısından üst düzeydedirler.


CyberChimps Professional WordPress Themes