Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Neden Profesyonel SEO Hizmeti

Neden Profesyonel SEO Hizmeti

| Yorum Yok

Firmalar için Profesyonel SEO Hizmetleriprofesyonel seo hizmetleriProfesyonel görünümlü bir web sitesi kurmanın maliyeti fazla olabilir ama sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olamamasının bedeli kadar fazla değildir.


Birkaç sene öncesine kadar SEO adına backlink sayısını (şuursuzca da olsa) arttırmak sitenizin ön sıralarda çıkması için yeterliydi. Bugün SEO adına şuursuzca backlink sayısını arttırmak (paralı link satın almak vb.) arama motorları tarafından ceza almanıza yol açabilir.

Profesyonel SEO Hizmetleri


Profesyonel bir SEO firmasından SEO hizmetleri almak yerine, kulaktan dolma bilgilerle bilinçsizce SEO çalışması yapmak çoğunlukla telafisi olmayan sonuçlara yol açar. Veya, vereceği hizmet karşılığı en düşük fiyatı talep eden SEO firmasıyla çalışmayı tercih etmek, size çok pahalıya mal olabilir.

Bu yüzden bir SEO firmasıyla anlaşmadan önce firmanın size sunacağı hizmet hakkında detaylı bilgi alın. Şahsen ben, potansiyel müşterilerime sunacağım hizmetler hakkında yazılı doküman veriyorum. Böylelikle ellerinde paralarının karşılığında ne alacağını görebilecekleri yazılı bir doküman olmuş oluyor. Unutmayın para sizin paranız, karşılığında ne alacağınızı bilmek en doğal hakkınız.

Nelere Dikkat Etmelisiniz


Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı etkileyecek 100'den fazla faktör var. Birkaç sene önce sitenizin üst sıralarda çıkmanıza olumlu etkisi olacak bir faktör, bugün sitenizi olumsuz etkileyebilir. Uzun lafın kısası, SEO firmaları çalışanları bilgilerini sürekli taze tutmak, kendilerini sürekli geliştirmek zorundadır.

Webmaster Tools'tan mutlaka yararlanın. Webmaster Tools'ta, sitenizin Google'da hangi anahtar kelimede kaçıncı sırada çıktığınızı görebilirsiniz. SEO firmasının sitenizin trafiğini ne kadar arttırdığına değil, belirlediniz anahtar kelimelerde sizi daha üst sıralarda çıkarıp çıkarmadığına dikkat edin.