Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Tek Tıkla Sosyal Medya'da Çok Daha Aktif Olabilirsiniz

Tek Tıkla Sosyal Medya'da Çok Daha Aktif Olabilirsiniz

| Yorum Yok

OnlyWire ile Sosyal Medya'da Paylaşımsosyal medya, sosyal medyada aktif olun

İnternet sitesi sahiplerine, en çok trafiği hangi platformlardan aldıklarını sorun. Cevap olarak size arama motorları ve sosyal medya diyeceklerdir.

10 - 15 sene öncesine kadar internete, bilgi edinme amaçlı giriyorduk. Şimdi ise internet, en tercih edilen sosyalleşme platformu haline gelmiş durumda.

Sosyal medyada sitenizin tanıtımını yapmak, sitenizdeki yazıları paylaşmak, sitenize gelen trafiği arttıracaktır. Peki onlarca, hata yüzlerce sosyal medya platformunda yazılarınızı paylaşmanız ne kadar zamanınızı alıyor? En çok trafiği olan sosyal medya sitelerinde yazılarınızı paylaşmanız ne kadar zamanınızı alıyor?

OnlyWire, Sosyal medya uzmanları, pazarlama müdürleri veya blog yazarları için eşsiz bir platform. 50+ adet sosyal medya sitesine tek bir tıkla içerik göndermek OnlyWire sayesinde artık mümkün.

50 sosyal medya platformuna içerik göndermek ne kadar zamanınızı alır? Blogumuzda her gün bir yazı yazdığımızı varsayalım. Her bir paylaşım en az 1 dakika vaktimizi alır. Günde 50 dakika, senede (365 x 60) 18250 dakika yapar. Bu da 304 saat yapar. Senede 304 saat harcamak yerine sadece $49 harcayarak, tek bir tuşla içeriğinizi 50+ sosyal medya platformunda paylaşmak mümkün.

Promote Your Blog