Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Ücretsiz Faks Gönderin

Ücretsiz Faks Gönderin

| Yorum Yok

 

Nasıl Ücretsiz Faks Gönderebilirim?


Evinde faks makinan yoksa, faks çekmek gerçekten büyük bir eziyet. Hele ki akşam vakti faks çeken kırtasiyeler veya PTT kapandığında sabahı beklemekten, veya faks makinası olan arkadaşına gitmekten başka çaren yok.


PTT yurtiçi fax çekme ücreti olarak 1,5 TL alıyor. Eğer faksı yurtdışındaki bir numaraya gönderecekseniz ise fiyatlar 4 TL ile 15 TL arasında değişiyor. Kırtasiyeler ise bu rakamların da üzerinde fiyat istiyorlar.
ücretsiz faks

PTT FAKS ÜCRETLERİ

HelloFax  sayesinde artık ücretsiz fax gönderebilirsiniz.

Yapmanız gereken HelloFax.com sitesine gidip kaydolmak. Gmail veya Hotmail hesabınız varsa, üye formu doldurmadan da sisteme giriş yapabiliyorsunuz.

Sisteme girdikten sonra Send a Fax bölümüne gelin, göndermek istediğiniz dosyayı (Word dosyası, resim dosyası vb.) sisteme yükleyin.

İsteğe bağlı olarak imza / tarih de ekledikten sonra, faksı göndermek istediğiniz numarayı da girin ve SEND IT NOW (ŞİMDİ GÖNDER) tuşuna basın.

Faks Gönderme Limitleri


HelloFax hesabı açanlar için 5 adet faks göndermek ücretsiz. Gönderebileceğiniz faks sayısını, HelloFax hakkında tweet atarak, Facebook'ta paylaşarak, arkadaşlarınıza tavsiye ederek arttırabilirsiniz. Veya ayda $9,99 'dan başlayan fiyatlarla ücretli hesap açabilir, ücretli hesap sahiplerine tanınan e-postadan faks gönderme ve faksı e-postanızdan alma gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz.


Ücretsiz Faks için:  HelloFax