Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , UCUZ ALAN ADI TESCİLİ - $1.17

UCUZ ALAN ADI TESCİLİ - $1.17

| Yorum Yok

$1.17'a Alan Adı Tescil Ettirmekalan adı tescili, ucuz domain satın alBu yazıda, .Com, .net ve .org uzantılı alan adlarını cüzi bir fiyata satın almanın püf noktasını göstereceğim.

Web sitesi dizaynı ve SEO çalışmalarımın yanı sıra, alan adı alım satım işiyle de uğraşıyorum. Sadece alan adı alıp satarak ayda onbinlerce dolar kazanan brokerlar var. Bu başka bir yazının konusu...

Blogger tabanlı, .com / .net / .org uzantılı bir site sahibi olmak istiyorsunuz. Bu hizmet için Türk firmalar 15 ila 25 TL arası bir ücret talep edebilirler. Yabancı firmalar da $10 ile $17 arası bir ücret talep edebilir. Hostinge para vermektense, bu rakamları ödemek mantıklı görünebilir. Fakat bu rakamları da aşağılara çekmek mümkün.

Size bu yazıda $1,17 dolara nasıl alan adı tescil edeceğinizi anlatacağım:

1.       Godaddy hesabı açın. Godaddy, domain adı tescili ve hosting (özellikle Wordpress Hosting)konusunda lider firmalardan biri.

2.       Google arama motoruna “godaddy $0.99” yazın ve arama tuşuna basın.Sıralamada çıkan siteleri ziyaret edin ve oradaki kupon kodlarını kaydedin.

Godaddy’nin checkout sayfasında “have a promo code” yazan bölümün altına kopyaladığınız kupon kodunu girin ve indirimden yararlanın. Bu kadar basit.

Bu sayede sadece $1,17'a .com / .net / .org uzantılı bir alan adına sahip olabileceksiniz.