Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , W3 Total Cache Eklentisi

W3 Total Cache Eklentisi

| Yorum Yok

Wordpress Sitenizin Performanısını Arttırın


Bugün size Wordpress sitenizin performansını arttıracak bir eklentiden bahsedeceğim.

web site hızı, web site performansıSahibi olduğum TOSAT Danışmanlık firmasının adına web design hizmeti sunduğumu beni tanıyan herkes biliyor. Genellikle firma ve bloggerlara kurduğum siteler Wordpress tabanlı ve Wordpress tabanlı kurduğum her sitede ilk yüklediğim Wordpress eklentisi W3 Total Cache'dir.

Neden W3 Total Cache?


Cevap basit:

Çünkü W3 Total Cache eklentisi Wordpress sitelerinin hızını arttırıyor
Google arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmanızı etkileyecek en önemli faktörlerden biri de web sitenizin hızıdır. Tamamen ücretsiz (en güzel tarafı da bu, değil mi?) W3 Total Cache eklentisi yüklenmemiş bir Wordpress sitesi, Google'da daha üst sıralarda çıkma potansiyelini azaltır.

DreamHost, Godaddy ve Hostgator gibi sayılı hosting firmalarının da şiddetle tavsiye ettiği W3 Total Cache, sitenin yüklenmesini birkaç kat hızlandırıyor bu da sitenizin ziyaretçilerinin memnuniyetini olumlu bir şekilde etkiliyor. Aynı zamanda bandwidth'inizi de %80 oranında az tüketmenizi sağlıyor. Bu da hosting firmanızla sizin aranızda çıkabilecek bandwidth aşımı krizini önlüyor.

W3 Total Cache eklentisi