Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Wordpress Siteler İçin Pop-Up Eklentisi

Wordpress Siteler İçin Pop-Up Eklentisi

| Yorum Yok

Neden Pop-Up?

Bir sitede, her sayfayı açtığınızda karşınıza bir pop-up çıkıyorsa, itiraf etmeliyim ki bu can sıkıcı olabiliyor. Pop-uplar doğru kullanıldığı takdirde ise, RSS feed'inize olan üye sayısını ve sosyal medya takipçi sayınızı arttırabiliyor.

Pop-uplar profesyonel görünmediği, veya gözü rahatsız ettiği takdirde ise ciddi bir müşteri kaybına yol açabiliyor. Bu yüzden sitemize koyacağımız pop-uplara çok dikkat etmeliyiz.

Wordpress Siteler için Ninja Pop-Up EklentisiNinja Pop-up eklentisini tek tuşla yükleyebilir, birbirinden güzel pop-up temalarını sitenize entegre edebilirsiniz. Ninja pop-up eklentisi sayesinde, Wordpress tabanlı site sahipleri, popuplarında Facebook, Twitter, Pinterest, Google +, ve Linkedin gibi sosyal medya platformlarına kayıt imkanı sunabilecekler.

Yüklemesi son derece kolay olan bu Wordpress eklentisi sayesinde trafiğinizde gözle görülür bir artış görmeniz mümkün. 2014 Ocak itibariyle en iyi Wordpress popup eklentisi olan Ninja Pop-Up 'ın fiyatı sadece $18.

Wordpress Popup eklentisi hakkında daha detaylı bilgi için:

 

Ninja-Popups Eklentisi 'ne Göz Atın