Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / 14 Şubat - BlogDoktoru.com Özel

14 Şubat - BlogDoktoru.com Özel

| Yorum Yok

BlogDoktoru.com, 1 ay önce bugün yayın tarihine başladı. Peki son 1 ayda BlogDoktoru.com'da ne
oldu, kısaca özetleyeyim:

Bu 1 aylık süreçte, backlink edinmek için harcadığım çaba minimum seviyedeydi.(ve her zaman minimum seviyede kalacak) 1 aylık zaman boyunca 72 tane yazı yazdım (bu yazıyla beraber). Bu da neredeyse günde 2.5 yazı demek. Yani her 2 günde 5 adet yazı yazmışım. (Şubat ayında da aynı tempoyu koruyup, Mart'tan itibaren günde bir yazı yazacağım.)

İlk ay bir blog için çok önemlidir. Daha doğru bir ifadeyle, ilk ay "Sistem Oturtma" ayıdır. Bu 1 aylık zaman zarfı içerisinde bunu başarıyla gerçekleştirdiğimi görüyorum. (En azından öyle umuyorum) BlogDoktoru.com ziyaretçilerinden çoğunlukla olumlu feedback'ler almaktayım. Bir kaç tane de eleştiri almadım değil.  Olumlu veya olumsuz feedback veren tüm ziyaretçilere teşekkür ediyorum. Bu 1 aylık süreçte, şaşırdığım, hayal kırıklığına uğradığım, mutlu olduğum, hırslandığım olaylar oldu. Bunları alttaki BlogDoktoru.com En'leri başlığı altında bulabilirsiniz:


1 Ayda BlogDoktoru.com EN'leri


En Çok Mutlu Eden: 7-8 tane anahtar kelimede Google'ın ilk sayfasında oluşum.

En Çok Hayal Kırıklığı Yaşatan: Aylık olarak yapmayı düşündüğüm ve ücretsiz hediyeler dağıttığım çekilişe olan katılımın düşük kalması. (Sadece 3 kişi çekilişe katıldı ve Şubat sonuna kadar katılan olmazsa bu 3 kişinin hepsi çekiliş olmadan hediyelerini alacaklar)

En Çok Şaşırdığım: Bana soru soran ziyaretçilerinin sayısının, çekilişe katılan ziyaretçi sayısından fazla olması.

En Çok Sorulan Soru: BlogDoktoru.com'un Teması.

En Komik Teklif: Kullandığım temayı ücretsiz sağlamam hususunda aldığım teklif.

En Faydalı Eleştiri: Yazının boyutunu büyütmem konusunda tavsiye aldım. Tavsiyeyi veren arkadaşın (teşekkürler Nesrin Hanım) tavsiyesine uydum. Bu yazı boyutu, BlogDoktoru.com için çok daha uygun.

En Sık Aldığım Teklif: Link Değişimi teklifi (Arkadaşlar, link değişimi tekliflerinin hepsine olumsuz yanıt vermekteyim)

BlogDoktoru.com bir ayı devirdi. Bu bir aylık periyotta BlogDoktoru.com'u ziyaret eden herkese teşekkürler. Nice aylara ve de senelere...