Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , , .edu ve .gov Backlinkleri Elde Etmenin Yolları

.edu ve .gov Backlinkleri Elde Etmenin Yolları

| Yorum Yok

edu backlinleri, gov backlinkleriWeb sitesi / blog sahibi olanlar backlink edinmenin önemini bilir. Sitenizin trafiğini arttırmak için backlink kalitesi (dikkat edin sayısı demiyorum) önemlidir. PageRank'i yüksek olan sitelerden alacağınız backlinkler, sizi arama motorlarında üst sıralara çıkaracaktır. 

Arama motorlarının en gelişmişi olan Google, para karşılığı backlink satın alan web sitelerini arama motorlarında alt sıralara itiyor. Doğru da yapıyor. 

SEO için önemli olan kaliteli backlinkleri elde etmek gitgide zorlaşıyor. Web sitesi sahipleri,PageRank'i yüksek olan .edu ve .gov uzantılı backlinkerline sahip olmak için SEO firmalarına ciddi paralar ödüyorlar.

Size güzel bir haberim var: Sitenizdeki konsepte uygun .edu ve .gov backlinklerine kavuşmak için 1 kuruş bile ödemenize gerek yok. 


.edu ve .gov backlinklerini nasıl bulabilirim?


Google yardımıyla. Hem de tek kuruş ödemeden.

Yapmanız gereken tek şey, Google arama motoruna alttaki renkli satırlardan birini yazıp arama tuşuna basmak. ("niche" kımını değiştirerek)


.edu backlinleri alabileceğiniz siteler

site:.edu inurl:blog “post a comment” -”comments closed” -”you must be logged in” “niche”

.gov backlinkleri alabileceğiniz siteler:

site:.gov inurl:blog “post a comment” -”comments closed” -”you must be logged in” “niche”site:.edu   veya    site:.gov: Google'a aradığınızın web sitesinin .edu veya .gov uzantılı olması gerektiğini belirtmiş olursunuz.

inurl:blog “post a comment”: Sadece yorum yapabileceğiniz (yoruma açık) blogları gösterir.

”comments closed” -”you must be logged in” Yoruma kapalı olan  veya yazmak için kayıt olmanız gereken blogları listelemeyi önler. (Bazı blog yazılarına yorum yapabilmek için üye olmanız gerekir. Bazı blog yazıları da yoruma kapalıdır.)

“niche”: Buradaki niche kelimesi yerine sitenizin niche'sini girin. niche yerine tourism yazarsanız turizmle ilgili blogları, marketing yazarsanız pazarlama ile ilgili blogları listelemiş olursunuz.