Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , En İyi 5 Wordpress E-Ticaret Teması

En İyi 5 Wordpress E-Ticaret Teması

| Yorum Yok

Wordpress, sadece blog siteleri için değil, aynı zamanda da e-ticaret siteleri için de mükemmel bir platformdur. 

Wordpress tabanlı bir e-ticaret sitesi kurmanız, Wordpress tabanlı bir blog sitesi kurmaktan daha fazla zaman alabilir ama zorluk açısından, arada çok da büyük fark yoktur. Bu yüzden daha önce Wordpress tabanlı bir blog sahibiyseniz, Wordpress tabanlı bir e-ticaret sitesini de rahatlıkla kurabilirsiniz.


Wordpress Tabanlı Bir Site Kurmak isteyenlere İlk Tavsiyem


Doğru temayı seçin. Doğru Wordpress temasını seçmek, kaliteli bir e-ticaret sitesine sahip olmak için atılması gereken en önemli adımdır. 

BlogDoktoru.com'un Tavsiye Ettiği 5 Wordpress E-Ticaret Teması


(BlogDoktoru.com olarak bu listeyi yaparken, temayı satın alanların temaya verdikleri puan, temayı satın alan kişi sayısı ve temanın responsive olması faktörlerini göz önüne aldım.)

1) Kallyas Teması


2) Bazarshop Teması
3) Mayashop Teması  

4) The Retailer Teması5) Sommerce Shop Teması


E-Ticaret sitesi kurmayı gözünüzde büyütmeyin. Temel Wordpress bilgisine sahip olan herkes kolayca e-ticaret sitesi kurabilir. Kendinize olan inancı ve de motivasyonunuzu yeter ki yitirmeyin.