Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Fiverr'dan Ne Alınır - Ne Alınmaz

Fiverr'dan Ne Alınır - Ne Alınmaz

| Yorum Yok
fiverr nedir, fiverr hakkında
Fiverr, birçok hizmet sunan ve alan kişileri / kurumları buluşturan bir pazar yeridir. Profesyonel firmalardan
$100'dan bile fazla bir bedelle alacağınız hizmetleri Fiverr'da $5'a satın alabilirsiniz. Veya, bir web sitesine gerek duymadan, vereceğiniz hizmet karşılığı ek gelir elde edebilirsiniz.

Fiverr'da sunulan yüzlerce hizmet arasından faydalı olan da olmayan da var. İşte bu yazıda Fiverr'da sunulan bazı hizmetler hakkında okuyucularıma tavsiyelerim olacak.

Sitenizin Tanıtım Videosu: En fazla trafik alan site Google'dır. İkincisi ise Youtube'dur. Eğer bir web siteniz varsa, $5'dan başlayan fiyatlarla Fiverr'da sitenizin tanıtım videosunu çekecek profesyonel bir reklamcı bulabilirsiniz. Tanıtım videosunu da Youtube'a koymanız durumunda, siteniz Youtube'dan trafik alabilir.

Tercüme Hizmetleri: Basit bir tercüme için yüksek meblağlar isteyen tercüme büroları yerine, çok daha ucuz fiyatlara Fiverr'dan satın alacağınız tercüme hizmetlerine güvenilir mi? Tercüme hizmeti satın almadan önce, Fiverr'da tercüme hizmetleri veren satıcılar hakkında verilen yorumlara mutlaka göz atın. Olumlu yorum alan satıcılardan tercüme hizmeti almanızı tavsiye ederim.

Link Satın Almayın: Google Webspam Team'ın başı Matt Cutts, link satın almanın sitenize uzun vadede zarar vereceğini açıkladı. Google arama sonuçlarında üst sıralarda daimi yer almak isteyenler, kesinlikle ama kesinlikle link satın almasınlar. $5'a satın alacağınız backlinkler, siteniz için sonun başlangıcı olabilir.

 Banner Hizmetleri: Siteniz için banner yapan profesyonel şirketler, bu iş için 100 TL'nin üzerinde ücret talep edebilirler. Halbuki $5 -$10 arasında bir fiyata, profesyonel görünümlü banner'ınız olabilir. 

Yüzlerce çeşit hizmet sunulan Fiverr'da bir hizmeti satın almadan önce mutlaka satıcı hakkındaki yorumları okuyun. 

Aşağıdaki linkteki videoda, eski blogumun tanıtım filmini izleyebilir (blogum şu anda satışta) ve verdiğim $5'a değmiş mi değmemiş mi karar verebilirsiniz.