Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Güvenilir Bir Blog Yazarı Olmanın Yolu

Güvenilir Bir Blog Yazarı Olmanın Yolu

| Yorum Yok

Daha önceki yazılarımda defalarca belirtmiştim ve bundan sonraki yazılarımda da sıkça belirteceğim:


Sitenizi ziyaret eden bir ziyaretçinin,devamlı ziyaretçi olmasını sağlamanın 2 temel yolu var:

1 - Kaliteli İçerik Üretmek
2 - Güvenilir Bir Yazar Olmak


Okuyucunun Güvenini Nasıl Kazanabilirsiniz?


okuyucunun güvenini kazanmak, güvenilir blogger, güvenilir blog yazarıOkuyucunun güvenini sağlamadan, okuyucunun sizin kanalınızla bir satın alma işlemi yapmasını sağlayamazsınız. Blog yazmaya yeni başlayan blog yazarlarının en sık düştüğü hata da bu. Okuyucunun güvenini kazanmadan, okuyucuya bir ürünü veya hizmeti pazarlamaya çalışmaları

Okuyucunun güvenini kazanmak uzun ve de zahmetli bir iştir. Hata kabul etmez. Okuyucu, herhangi bir sebepten dolayı güven duygusunu kaybetmişse, blog yazarının o güven duygusunu tekrar kazanması zor, hatta imkansızdır.


Sitenizde Güvendiğiniz Ürüne / Hizmete Yer Verin


Bir ürünü veya servisi blogunuzda tanıttınız ve yazınızı okuyan bir ziyaretçi, yazınızdan etkilendi ve sizin kanalınızla bu ürünü satın aldı, veya sunduğunuz hizmetten yararlandı. Ziyaretçinin bu ürün veya hizmetten yaşayacağı en ufak memnuniyetsizlik,size olan güven duygusunu yitirmesine neden olacaktır.

Başarılı bir blog yazarının hedefi çok sayıda insana ulaşmak yerine, ulaşabildiği ziyaretçinin güvenini kazanmak olmalıdır. Kazanılan güven, başarıyı da beraberinde getirecektir.