Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Şampiyonlar Ligi, UEFA Ligi ve Avrupa'daki Etkinlikler için Biletler

Şampiyonlar Ligi, UEFA Ligi ve Avrupa'daki Etkinlikler için Biletler

| Yorum Yok

Karaborsacı Kimdir?


şampiyonlar ligi biletleri, europa ligi biletleri, champions league tickets, europa league ticketsBir ürünü stok ederek talebi arttırmak suretiyle malın pahalılaşmasına sebep olan, mal pahalılaşınca da onu aldığının üstünde bir fiyatla satan kişilere ve kurumlara verilen addır. Maç bileti karaborsaya düştüğünde, bir maç bileti için satış fiyatından bir kaç kat fazla ödenebilir.

Karaborsacılık Yasal Mıdır?Bunun cevabı hem EVET hem de HAYIR. Ben karaborsacılığı her zaman bir hizmet olarak görmüşümdür. (belki işletme mezunu olduğumdan) Münir Özkul'un Mavi Boncuk filminde belirttiği gibi, bu bir nevi amme hizmetidir. Fakat ortada bir kar varsa, bunun mutlaka bir vergilendirmesi olmalıdır. Türkiye'de karaborsacılığın yasal olmamasının sebebi budur.

Peki Avrupa'da Durum Ne?Avrupa'da karaborsacılığı yasal olarak yapan firmalar var. Türkiye'deki karaborsacılardan farkı bu işi kurumsal olarak yapmaları ve vergilerini vermeleri. Şampiyonlar ligi biletleri, UEFA ligi biletleri, tenis maçı biletleri, konser biletleri ve Avrupa'daki daha nice bilet bulma sıkıntısı çekilen etkinlik için bilet bulabileceğiniz bir web sitesi var:

Online Seats- Maç biletleri için Güvenilir Adres 
OnlineSeats'ten, bilet bulunması çok zor Şampiyonlar Ligi maçı biletlerini, UEFA Europa Ligi maçı biletlerini, İspanya, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerindeki futbol maçı biletlerini, ve Avrupa'daki ülkelerdeki konser ve opera biletlerini, bir kaç gün öncesinden sipariş edebilirsiniz.

Diyelim ki birkaç hafta sonra İngiltere'de bir görüşmeye gideceksiniz veya bir ay sonraki İspanya'daki fuara katılacaksınız. Sizin yurtdışında olacağınız o tarihte de çok önemli bir derbi maçı var ve sizin yurtdışında olacağınız gün o maça bilet bulamayacağınıza eminsiniz. Tek yapmanız gereken OnlineSeats'a gidip, maç biletinizi ayırtmak ve kaldığınız otele giriş yaptığınızda resepsiyondan biletinizi almak.

Peki Türkiye Süper Ligi Maç Biletleri?Maalesef, Süper Lig maçlarının biletleri OnlinrSeats'te satılmıyor. Ama Türkiye'de oynanacak Şampiyonlar Ligi ve Europa Ligi maçlarının biletlerini satın almanız mümkün.