Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / SAT, GMAT, GRE Hazırlık Programı

SAT, GMAT, GRE Hazırlık Programı

| Yorum Yokgmat hazırlık, sat hazırlık, gre hazırlık, gmat hazırlık kursuGMAT, SAT ve GRE kursları genellikle 4 - 8 hafta sürer. Bu kursların amacı size GMAT, SAT ve GRE sınavlarında daha yüksek puanlar aldırmaktır. Bu kursların eğitmenlerinin genellikle ana dili İngilizce'dir. GMAT ve SAT kurslarını fiyatları 1000 TL'den başlar (4 haftalık bir eğitim). Bu arada şunu söylemekte de fayda var. Bu kursların hiçbiri de bu sınavlarda skorunuzu arttıracağına dair garanti vermez.

Geçmişte GMAT, GRE veya SAT sınavına girmiş olanlar bilir ki, bu sınavlarda puanınızı arttırmanın yolu kurslarda verilen eğitimle sınırlı kalmayıp, sürekli soru çözmenizdir.

Bu kursların en büyük handikaplarından biri de genellikle hafta sonu olmalarıdır. Hafta içi yoğun tempoda çalışanlar için, hafta sonu kursa gitmek yorucu olabilir, bu da motivasyonumuzu düşürür ve kurstan yeterince faydalanmamıza engel olur.

Bu kurslara 1000 TL ve üzeri para harcayıp, hafta sonu saatlerce kursta geçirmek yerine, $79 'dan başlayan fiyatlarla, GMAT, SAT ve GRE kurslarını evinizin rahatlığında  bilgisayarınız başına almak istemez misiniz?


MAGOOSH nedir?


Magoosh, bu kursları evinizin rahatlığında alabileceğiniz bir platformdur. Tek ihtiyacınız olan bir bir bilgisayar / tablet ve internet bağlantısıdır.

Neden Magoosh daha avantajlı?


250 + Video Derslerini tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Bu videoalarda GMAT, GRE ve SAT 'taki bütün konsepti kapsamaktadır.

800+ sınav sorusu çözme imkanı sunar. Her sorunun cevabını video anlatımından da izleyebilirsiniz.

Puanınızı yükseltme garantisi vardır. Son 5 sene içerisinde bu testlerden herhangi birini girdiniz diyelim. Magoosh kursunu tamamladıktan sonra sınavı tekrar alıp da daha düşük bir puan alırsanız, Magoosh paranızı iade ediyor. Bu da Magoosh'un ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.


Premium hesaba sahip olanlar ($99'dan başlayan fiyatlarla) aynı zamanda 2 tane deneme testine girebilir ve de e-posta üzerinden eğitmenlere soru sorabilir.


MAGOOSH Detaylı Bilgi İçin