Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Sosyal Medyada Gücünüzü Arttırın

Sosyal Medyada Gücünüzü Arttırın

| Yorum Yok

Sosyal Medya'da Gücümü Nasıl Arttırabilirim?Sosyal Medyada Gücünüzü Arttırın

Sosyal Medya platformlarında paylaştığınız web sitenizin linkleri, arama motorlarında sitenizin üst sıralarda çıkmasını olumlu yönde etkiler.

Yeni açılan blogların sosyal medyada takipçi sayısı düşük olur. Sosyal Medya takipçi sayısı düşük olan bir web sitesine, çoğu ziyaretçi zahmet edip girmez bile. (Buna ben de dahil)

Twitter'da 3 tane takipçisi olan bir site, nezdinizde nasıl bir intiba bırakır? Bu yüzden yeni blog açacak olanlara, sosyal medya platformlarındaki gücünü arttırabilmeleri için bir kısa yol önereceğim:

AddMeFast Nedir? Nasıl Çalışır?addmefast nedir, addmefast hakkında
AddMeFast, 2 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı olan, sosyal medyadaki gücünüzü arttırmanıza yardımcı olacak bir platformdur. Sistem son derece basittir. Sosyal medya platformlarında, kişileri takip etmeniz, yazı / resimleri beğenmeniz ve paylaşmanız karşılığında puanlar kazanırsınız ve bu puanları, yine Twitter, Facebook, Pinterest ve benzeri platformlarda takipçi / beğeni / paylaşım sayınızı arttırmak için kullanabilirsiniz. Bu arada takipçi ve beğenilerinizi, belli bir ülkeden olmasını sağlayabilirsiniz. (Örnek: Türkiye'de bulunan bir restoran, takipçilerinin Türkiye'de olmasını ister)

AddMeFast Ücretli Midir?Hem Evet, Hem de Hayır. Daha fazla puan kazanmak için daha çok kişiyi takip etmeli, daha çok beğeni yapmalısınız. Fakat, ücret karşılığında daha fazla puan satın alabilir, takipçi ve beğeni sayınızı daha hızlı arttırabilirsiniz.

AddMeFast 'e Üye Olun