Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , , Wordpress Siteler İçin Mükemmel Bir SEO Eklentisi

Wordpress Siteler İçin Mükemmel Bir SEO Eklentisi

| Yorum Yok


Wordpress SEO by Yoast Eklentisi - Tamamen ÜcretsizSEO by YOAST Wordpress Eklentisi
Wordpress tabanlı, son derece profesyonel görünümlü siteler kurmanın ne kadar kolay olduğunu, Wordpress tabanlı bir site kuran herkes bilir. Blog yazarlarının Wordpress'i tercih etmesindeki en önemli sebeplerden biri de tek tıkla yükledikten sonra kolayca ayarlarını yapabileceğiniz, son derece kullanışlı ve de yararlı olan Wordpress eklentileridir.

Firmama ait 2 tane web sitesi de Wordpress tabanlı. Müşterilerim firmamı genellikle Google arama motorundan buluyorlar. Firmam, içinde bulunduğum hizmet sektörüyle alakalı anahtar kelimelerde, Google'ın mutlaka ilk sayfasında çıkıyor. Google'da ilk sayfada çıkmamda büyük payı olan, benim işimi çok ama çok kolaylaştıran, ücretsiz bir Wordpress eklentisinden bahsedeceğim. 

SEO by YOAST


Özellikle Wordpress tabanlı blog sitesi olanların, mutlaka kullanmasını tavsiye ettiğim bir eklenti. SEO by YOAST eklentisi sayesinde yazdığınız makalelerin SEO analizini yapmanız mümkün. Yazdığınız makaleyi SEO analizine göz atarak yeniden yapılandırmanız çok kolay. 


Wordpress SEO by YOAST eklentisini yüklediniz ve bir makale yazmaya başladınız. Yazdığınız makale için bir anahtar kelime belirledikten sonra yazıyı güncellediğinizde, SEO açısından yapmanız gerekenleri liste halinde görebilirsiniz. Bu, belirlediğiniz anahtar kelimede, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için yapmanız gerekenlerin bir listesidir.

Wordpress SEO by YOAST eklentisi sayesinde aynı zamanda sayfalarınızın başlık ve meta başlığı ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

Wordpress tabanlı blog sitesi sahiplerinin işini son derece kolaylaştıracak olan bu ücretsiz eklentiyi, her Wordpress kullanıcısına öneriyoruz.

SEO by YOAST Eklentisi Sayfası