Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Wordpress Sitenizde Yorumlara Resim Dosyası Eklenmesi

Wordpress Sitenizde Yorumlara Resim Dosyası Eklenmesi

| Yorum Yokyorumlara resim ekleme, wordpress yorumlara resim eklemeBir sitede tartışmalı, ses getirecek bir yazı okuduğumuzda, veya Youtube'da ilgi çekici bir video izlediğimizde (her popüler yabancı videonun altında bir Türkçe yorum vardır, dikkat ettiyseniz), ilk yaptığımız yazı hakkında yapılan yorumlara göz atmak oluyor.

Şu su götürmez bir gerçektir ki, lafını esirgemeyen (esirgeyemeyen mi demeliydim acaba?) bir toplumuz. Hiç bilmediğimiz bir konu, şahit olmadığımız bir olay hakkında bile yorum yapma yeteneğine sahibiz. (Konu Wordpress'ten nerelere geldi...)

Facebook'ta resimlerin, videoların ve de yazıların altına yorum yapmayı, bir blog yazısına yorum yapmaya tercih etmişimdir. Bunun en önemli sebeplerinden biri de Facebook yorumlarına resim ekleyebilmenizdir. Aslında, Wordpress tabanlı blogunuzda ziyaretçilerinizin yorum yazarken resim eklemelerine olanak sağlayacak bir Wordpress eklentisi mevcut.

Wordpress Blogunuzdaki Yorumlara Resim EklemeTamamen ücretsiz olan Comment Images eklentisi sayesinde blogunuzun ziyaetçileri bir makaleniz hakkında yorum yazarken resim (png, gif, jpeg, jpg) de ekleyebilecekler. Böylece ziyaretçileriniz blogunuzda çok daha aktif olabilecekler. Bu da trafiğinizin artmasını açısından son derece olumlu. Özellikle giyim / moda blogu olanlar için Comment Images eklentisi, diğer moda / giyim bloglarıyla rekabet açısından kendilerini 1 adım öne çıkaracaktır.