Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Wordpress Sitenize Ücret Tablosu Ekleyin

Wordpress Sitenize Ücret Tablosu Ekleyin

| Yorum Yok

ücret tablosu, ücret tablosu Wordpress eklentisiBlogDoktoru.com'un bugünkü yazısında size Wordpress site sahiplerinin kullanabileceği bir ücret tablosu eklentisinden bahsedeceğim.


Neden Ücret Tablosu?


Firmaların sunduğu ürün ve servisleri karşılaştırma açısından ücret tabloları, ziyaretçilerin ilgisini tanıtım yazılarından daha çok çeker. Tanıtım yazıları çoğumuz için sıkıcıdır. Bir blog yazarı olarak, utanarak itiraf etmeliyim ki uzun tanıtım yazılarının ve karşılaştırma yazılarının genellikle başını ve de sonunu okurum. Ve bu konuda yalnız olmadığımı da biliyorum.

3 hosting firmasının karşılaştırmasını yapan bir yazıyı okumak yerine, 3 firmayı da karşılaştıran bir ücret tablosuna bakmayı her zaman tercih ederim. Çünkü ücret tablolarında aradığımı çok daha rahat görürüm.

Ücret tabloları aynı zamanda estetiktir. Yukarıda örneğini gördüğünüz ücret tablosunu, kaç cümleyle yazıya dökebilirdiniz? Dökseniz bile etkisi ne derecede olurdu?

Ücret tablosu eklentisi, kurması son derece kolay olan bir eklenti. Aynı zamanda eklentinin kurulumu ve ayarları hakkında hazırlanmış videolar da mevcut.

Ücret Tablosu Eklentisini Kimler Kullanmalı?


  • Hosting Firmaları 
  • Internet Hizmetleri Sunan Firmalar
  • Ürün / Servis karşılaştırması yapan siteler
  • Turizm Siteleri
  • Toptancı Siteleri
  • Eğitim Kurumları