Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Wordpress Sitesi Yedekleme Eklentisi

Wordpress Sitesi Yedekleme Eklentisi

| Yorum Yok

WordPress sitenizin Güvenliğini Nasıl Sağlarsınız?


wordpress yedekleme, wordpress site yedeklemeWordpress tabanlı sitenizin güvenliğini sağlamak için bir çok ücretli / ücretsiz eklenti var. Bütün bu eklentilerin artıları ve de eksileri var. Yeni bir  Wordpress tabanlı site açanların ilk yükleyeceği eklentilerden biri de güvenlik eklentileridir.

Peki, Wordpress tabanlı blogunuz, iyi bir gelir getirmeye başladı. Aradan da 2-3 sene geçti. Her gün en az 1 yazı yazdığınız için toplamda 1000'in üzerinde yazınız var. Sitenize hangi eklentisini yüklerseniz yükleyin, siteniz %100 güvenli mi? Olası bir aksilikte, 1000'in üzerinde yazınızın uçması ihtimali sizi hiç korkutmuyor mu?

Wordpress tabanlı sitenizi Vaultpress ile Yedekleyin


Aylık sadece $5'dan başlayan fiyatlarla, Wordpress tabanli sitenizi tamamen güvence altına alabilirsiniz. Sitenizde kaç adet yazı, resim, yorum olursa olsun tek bir tıkla, otomatik olarak yedeklenen sitenizi yeniden yükleyebilirsiniz.

Sitenizin güvenlik zincirinin aşılamayacağının %100 garantisini size hiçbir Wordpress eklentisi veremez. Ama en azından, bunun gibi olası bir aksilikte, Vaultpress sayesinde emekleriniz heba olmamış olur.

VaultPress Eklentisi