Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Archives

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Yazınızı Yayınladıktan Sonra Yapmanız Gerekenler

Yazınızı Yayınladıktan Sonra Yapmanız Gerekenler

| Yorum Yok

Blog yazarlığı kolay iş değil. (belli bir zamandan sonra zor da değil aslında...) 300 - 400 kelimelik bir yazıyı, bir blog yazarı 30 dakikada yazabilirken, diğer bir blog yazarı 2-3 saatte yazabilir. Tam tamına 42 gün önce bir yazı için 1-2 saat harcayabiliyordum, şimdi ise 20-25 dakikada yazdığım yazılar bile olabiliyor.

Yazınızı yayınladıktan sonra yapmanız gerekenlerİlk yazılarımı yazmadan önce, 300+ kelimeyi nasıl yazacağım diye kara kara düşünürdüm. Şimdi, ilk cümleyi yazdıktan sonra gerisi geliyor. Demem o ki, zamanla daha hızlı yazıyorsunuz. (ve de daha profesyonel yazıyorsunuz). Şunu da bütün samimiyetime söylüyorum:

Yazılarınızın sayısı arttıkça bu iş çok daha keyifli oluyor. BlogDoktoru.com'da ilk yazılarımı yazdıktan sonra, sanki yazacağım başka konu kalmadı gibi gelirdi.  Bu yazı 90. yazım ve sanki ilk yazımı yazıyormuş gibi heyecanlıyım. (Umarım bu heyecanımı da hiç kaybetmem). Kısacası, yazdıkça açılıyorsunuz. Peki yazınızı yazıp da "Yayınla" tuşuna bastıktan sonra, yapmanız gereken her şeyin bittiğini düşünüyor musunuz?

Cevabınız evet ise fena halde yanılıyorsunuz.

Yazınızı Yayınladıktan Yapmanız Gerekenler


Yazınızı Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Linkedin, Flickr, Youtube ve daha nice sosyal platformlarda paylaşın. Her gün milyarlarca insanın ziyaret ettiği sosyal medya platformlarında yazınızın linkini paylaşmak, ziyaretçi sayınızın arttırmanız için mükemmel bir yoldur. Ayrıca sosyal medya platformlarından edineceğiniz linkler (çoğu no-follow link olsa da), sizi Google başta olmak üzere çeşitli arama motorunda üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur.

Her gün milyarlarca insanın ziyaret ettiği sosyal medya platformlarında sitenizdeki yazıları paylaşmayarak, potansiyel ziyaretçilerinizi kaybetmek istemezsiniz, öyle değil mi?