Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / 3 Günlük Aradan Sonra Geri Dönüş

3 Günlük Aradan Sonra Geri Dönüş

| Yorum Yok

Hayatım boyunca hedeflerime hep sadık kalmaya çalışmışımdır. BlogDoktoru.com'daki 100. yazımda artık bloguma her gün 1 yazı (ne eksik ne de fazla) koyacağımı söylemiştim ama maalesef son 2 haftadaki iş yoğunluğumdan dolayı (bilenler bilir profesyonel apartman yönetimi hizmeti veren bir firmanın sahibiyim) yazılarımı bu ay biraz aksattım.

25 Mart 2014 tarihi itibariyle BlogDoktoru.com'un Alexa trafiği 1,581,752 oldu, blogumdan elde ettiğim gelir beni zengin etmese de Mart ayı gelirim, Ocak ve Şubat ayı toplam gelirimin 2 katına çıktı (Kaba bir tabirle akmasa da damlamaya başladı). Mart ayı çekilişinde 2 kişiye USB girişli LED lamba hediye edecektim. Gelirim 2 katına çıktığı için, 2 kişi yerine 4 kişiye USB girişli lamba kazandırmaya karar verdim.

Mart ayı boyunca en sevindirici hadise, aldığım olumlu dönüşler oldu. Bana sorulan soruları elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım. Bu arada, BlogDoktoru.com temasına aldığım iltifatlar için teşekkür ederim ama şunu itiraf etmeliyim ki BlogDoktoru.com teması hazır bir tema, sadece bir kaç edit yaptım o kadar.

Büyük bir aksilik olmazsa BlogDoktoru.com Nisan ayı içerisinde Alexa'da ilk 1,000,000'a girecek, girdikten sonra da herşey umarım daha güzel olacak.

Blogumun açılış tarihi, 14 Ocak 2014'ten beri blogumu ziyaret eden ziyaretçilerime bir kez daha teşekkürler. Son olarak Nisan 2014'te açacağım yeni blogum hakkında detaylı bilgileri de ileriki yazılarımda bulabilirsiniz.