Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , , Adsense Kazançlarınızı Arttırmanız İçin Blog Yazarlarına Tavsiyeler

Adsense Kazançlarınızı Arttırmanız İçin Blog Yazarlarına Tavsiyeler

| Yorum Yok

Adsense İyi Bir Kazanç Kapısıdır


Adsense Kazançlarınızı Arttırın

Forumlarda sıklıkla okuduğunuz "Adsense artık iyi kazandırmıyor" ve benzeri yorumları kafanızdan silin. Özgün içerikli bir siteniz varsa, Adsense hala iyi bir gelir kapısı.


Adsense Kazançlarınızı Arttırmanız İçin Bir Kaç İpucu


İdeal Adsense Yerleşimi Nasıl Olmalı yazımda belirttiğim gibi, doğru yerlere yerleştirilmiş Adsense reklamları sayesinde kazancınızı gözle görülür biçimde arttırabilirsiniz.

Sadece resim reklamları göstermek yerine, yazı (text) reklam da gösterin. Böylece sitenizde daha çok firmanın reklamı gözükecek. Unutmayın, tıklama başına en çok ücreti verecek olan firma, resim reklamı yerine, görüntü reklamı da vermiş olabilir. 

Sitenize "Google Özel Arama" 'yı (Adsense for Search) ekleyin. Ziyaretçileriniz sitenizde bir kelimeyi / kelime öbeğini aradığında, normal arama yerine Google Özel Aramayı kullanırsa, ve arama sonuçlarında çıkan reklama tıklarsa,bu size kazanç olarak geri dönecektir. Yelpazeyi geniş tutun.