Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Blog Yazarlarına 5 Tavsiye

Blog Yazarlarına 5 Tavsiye

| Yorum Yok

Blog Yazarlarına 5 TavsiyeHer blog yazarı, blogunun başarılı olmasını, buna paralel olarak da kazancının artmasını ister. Maalesef ki blogundan para kazanan blog yazarlarının sayısı toplam blog yazarlarının %1'idir.

BlogDoktoru.com olarak blog yazarlarını başarıya götürecek, bloglarından para kazanmalarını sağlayacak 5 tavsiye:

1) Sürekli Yazı Yazın: Yeni bir blog için en sıkıntılı zaman ilk 6 aydır. Bu sıkıntılı zaman boyunca bıkmadan usanmadan yazın. 6 aydan sonra emeğinizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız.

2) İstatistik Tutun: Hangi yazılarınız daha çok okunuyor, hangi yazılarınız hakkında daha fazla geri dönüş oluyor; bunun istatistiğini mutlaka tutun. Yazacağınız yazılara bu istatistiklere bakarak yön verin.

3) Başarılı Blog Yazarlarından Feyz Alın: Başarılı blog yazarlarının bloglarındaki arşiv kısımlarına bakın. Bloglarının ilk 6 ayında nasıl bir yol izlemişler takip edin. Onlardan feyz alın.

4) Başarı hikayelerini okuyun: Başarı hikayeleri sizi motive eder, forumlardaki başarısız blog yazarlarının paylaştığı başarısızlık hikayeleri ise hevesinizi baltalar. 

5) Fark Yaratın: İnsanların blogunuzdaki yazılarınızı okuması için bir sebebi olması lazım. Yazılarınızla, blogunuzda düzenleyeceğiniz kampanyalarla fark yaratın. Blogunuzu ilk kez ziyaret eden ziyaretçilere, tekrar blogunuzu ziyaret etmesi için bir sebep verin.

En önemlisi yaptığınız işi zorunluluk olarak görmeyin, blog yazarlığından keyif alın.