Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Yazılarınıza Yapılan Her Yorumu Yayımlamayın

Yazılarınıza Yapılan Her Yorumu Yayımlamayın

| Yorum Yok


Her Yorumu Yayımlamayın


yorum yazma, blog yorumları

İlk web sitemi 2011 yılı sonunda açmıştım ve ilk yazıma eski bir arkadaşım "vay hacım, hayırlı olsun" şeklinde bir yorum yapmıştı. Maalesef ki o yorumu yayımlayamamıştım. Eminim siz olsanız, siz de yayımlamazdınız.

Peki web sitenizde hangi yorumları yayımlamamalısınız ?


1) Fazla Samimi Mesajlar: İster akrabanız, ister asker arkadaşınız olsun, fazla samimiyet içeren yorumları yayımlamadan silin. "Tertip, şahane yazmışın valla", "bilader 10 numara yazı olmuş", "üstadım, böyle yazı görmedim" ve benzeri türde,ciddiyetten uzak, fazla samimi yorumları silin.

2) Spam Link İçeren Yorumlar: Spam link içeren yorumlara kesinlikle sitenizde yer vermeyin. 

3) Küfür İçeren Yorumlar: Hepimiz küfür ediyoruz. Arkadaşlar arasında küfürlü sohbetten rahatsız olmayan insanların, sitenizdeki yorumlarda küfür içeren yorumları okuyunca rahatsız olması tam bir paradoks, kabul, ama yorumlarında da olsa küfür içeren bir blog, bazı ziyaretçileri ciddi rahatsızlıklar verebilir.

4) Reklam İçeren Yorumlar: Fikirlerini belirtmek yerine bir ürünü veya servisi pazarlamaya yönelik yorumlara sitenizde yer vermeyin.

5) 1-2 Kelimelik Kısa Yorumlar: "Güzel Yazı", "müthiş", "evet, doğru" ve benzeri sadece 1 - 2 kelimeden oluşan yorumlara sitenizde boşuna yer kaplar, hem de ziyaretçilere itici gelir.

CSS Kodu Ekleyerek Blogger sitenizde Yorumları Numaralandırmak konulu yazıma da bir göz atın derim.