Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / BlogDoktoru.com 100. YAZISI

BlogDoktoru.com 100. YAZISI

| Yorum Yok

Blogdoktoru.com 100. yazısı14 Ocak 2014'te BlogDoktoru.com'da ilk yazımı (ucuz alan adı tescili) yazmaya başlamadan önce neler hissediyordum, şu an için aklımda değil. Hatırladığım tek şey ilk 3 ay içinde minimum 100 yazı yayınlamayı hedeflemiştim ve bu hedefi 54 günde tutturdum. Yani ortalama 1 günde 2 yazıya yakın bir ortalama yakaladım.

14 Şubat 2014 yazımda (BlogDoktoru.com 1. ay yazısı), 1 ayda 72 yazı yazdığımı belirtmişim, bu da neredeyse günde 2,5 yazıya tekabül ediyor.

BlogDoktoru.com bir düzene oturdu ve artık her gün 1 adet yazı yayınlamaya (ne eksik ne de fazla) karar verdim.

BlogDoktoru.com Şubat Ayı Çekilişi sonucu bizden parmak Mouse kazanan 3 okuyucum belli oldu ve de 7 Mart 2014 Cuma günü itibariyle hediyeleri Hong Kong'dan postaya verildi. Nisan ayından önce de hediyeleri ellerine geçer diye umuyorum.

Bu arada BlogDoktoru.com Mart ayı çekilişine katılıp da kazanacak 2 şanslı okuyucuma USB girişli LED lamba hediye ediyorum. (Kargo ücreti, dünyanın neresinde olursanız olun BlogDoktoru.com'a ait.) Özellikle gece bilgisayar başında çalışanlar için kullanışlı bir ürün. Şimdiden herkese iyi şanslar.

BlogDoktoru.com'u ziyaret eden, yazılarımızı beğenen, paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.