Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / BLOGUNUN CAN SIKICI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSAN NELER YAPMALISIN?

BLOGUNUN CAN SIKICI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSAN NELER YAPMALISIN?

| Yorum Yok

can sıkıcı blog, iyi bir blogBir blog yazarının başına gelebilecek en kötü şey,  çok çalışmasına rağmen, sitesinin trafiğinin düşük olmasıdır. Bir blogun trafiğinin düşük olmasının en önemli nedeni ise, ziyaretçilerinizin sitenizin sıkıcı olduğunu düşünmesidir.

Blogunuzun can sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız:

1) Blogunuzun Tasarımını Değiştirebilirsiniz: Temanızı değiştirin demiyorum ama sitenizin tasarımında ufak değişiklikler yapmanız faydalı olabilir.

2) Okuyucularınızın Sorularını Dikkate Alın: Bir blog yazarı olarak okuyucularınıza karşı sorumlusunuz. Yazılarınızda, okuyucularınızın size en çok sorduğu soruları cevaplamaya gayret edin.

3) İçeriğiniz Özgün Olsun: Yüzlerce kez söyledim ve hala da sıkılmadan söylüyorum. Yazılarınız özgün olsun. Okuyucularınız blogunuza sizin özgün yazılarınızı okumak için girsin, başka sitelerden kopyalayıp sitenize koyduğunuz yazıları okumak için değil.

4) Ziyaretçileriniz Blogunuzda Aktif Olsun: Ziyaretçilerinizi yorum yazmaları için teşvik edin. Ziyaretçiler yorum yaptıkça ve yorumlarına cevap aldıkça, blogunuzu daha çok sahipleneceklerdir.

Siteniz arama motorlarına değil, okuyuculara hitap etsin. Önceliği okuyucu memnuniyetini sağlamak olan bir blog, başarıya er yada geç ulaşacaktır.