Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , , Wordpress, Wordpress Eklenti ve Temanız Otomatik Güncellensin

Wordpress, Wordpress Eklenti ve Temanız Otomatik Güncellensin

| Yorum Yok

wordpress otomatik güncellemeBir Worpdress tabanlı siteniz varsa, güvenliğini en üst seviyede tutmak için, Wordpress eklenti ve temalarını güncel tutmalısınız. Sadece 1 veya 2 siteniz varsa, eklenti ve tema güncelleme işlemleri sadece birkaç dakikanızı alır.

Peki yüzlerce siteden sorumlu olan webmasterlar, sorumlu oldukları müşterilerinin Wordpress tabanlı sitelerinin güncellemesi için ayda kaç saat harcarlar? Bilinmez.

Halbuki, ücretsiz bir Wordpress eklentisi olan Advanced Automatic Updates sayesinde, Wordpress'i, Wordpress eklenti ve temalarını otomatik olarak güncel tutmak mümkün.

Bu yazı yazıldığı itibariyle 73,000 kişi tarafından indirilmiş olan Advanced Automatic Updates sayesinde, Wordpress tabanlı sitesi olanlar, Wordpress tema ve eklenti güncellemelerinde zamandan ciddi bir biçimde tasarruf etmiş olacaklar.