Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Wordpress Sitem İçin Hangi Hosting Firmasını Seçmeliyim

Wordpress Sitem İçin Hangi Hosting Firmasını Seçmeliyim

| Yorum Yok
hangi hosting firması, hosting firmaları, wordpress hosting firmalarıWordpress tabanlı bir site kuranlar veya kurmak isteyenler mutlaka bu soruyu kendilerine sormuşlardır.


Hangi hosting firmasını tercih etmeliyim?

Forumlarda en çok tavsiye edileni mi?
Google'a en iyi hosting  yazıp ilk sırada çıkan hosting firmasını mı?
Tanıdıklarınızın tavsiye ettiği firmayı mı?
Yoksa en ucuz olanını mı?

Merak etmeyin. Uzun uzun hosting firmalarını tanıtıp canınızı sıkmayacağım. Size geçmişte kullandığım ve  şu anda kullanmakta olduğum 3 hosting firmasından birini tercih etmenizi önereceğim. (Prensip olarak hosting paketi satın almadığım hosting firmalarını tanıtmıyorum.

Firma AdıBandwith (Aylık)Teknik DestekFiyat AralığıÜcret İadesiArtıları
1&1 HostingSınırsızTelefon, Canlı Destek ve E-posta$4,99 - $14,9930 GünMüşteri Hizmeti
GoDaddySınırsızTelefon, Canlı Destek ve E-posta$4,99 - $14,9930 GünMükemmel Müşteri Hizmetleri
HostgatorSınırsızTelefon, Canlı Destek, Forum ve E-posta$3,96 - $11,9645 günCanlı Destek PerformansıHosting paketi satın almadan önce mutlaka paketler arasında bir karşılaştırma yapın. Yukarıdaki tablodaki 3 hosting firmasından da hosting hizmeti almanız durumunda, tek tıklamayla Wordpress kurulumu yaptırabiliyorsunuz.

Kurucusu olduğum firmanın web sitesini için Godaddy Hosting paketini kullanıyorum, İngilizce blogum için ise Hostgator'ı tercih ediyorum. Bu iki firmanın da teknik destek ekibi mükemmele yakın çalışıyor.

(Türk hosting firmalarına gelince... Eminim içlerinde çok kaliteli olanlar vardır. Eğer tavsiye ettiğiniz bir Türk hosting firması varsa, blogumda misafir yazar olarak yazınızı yayınlayabilirim.)