Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Ekim 2014'te Piyasaya Sürülen SEO Plus Wordpress Eklentisi

Ekim 2014'te Piyasaya Sürülen SEO Plus Wordpress Eklentisi

| Yorum Yok

SEO PLUS - Mükemmel Bir Wordpress Eklentisi


seo plus eklentisi, Wordpress SEO eklentisiWordpress'in mükemmel bir CMS (Content Management System) olduğu hepimizin malumu. Wordpress tabanlı web sitesi olanların Wordpress'i tercih etmelerinin sebeplerinden biri de birbirinden kullanışlı Wordpress eklentilerinin mevcut olmasıdır. Wordpress tabanlı sitelerimde hem ücretsiz hem de ücretli eklentilerden faydalanmaktayım.

Bu yazıda size Ekim 2014'te piyasaya sürülen bir  Wordpress eklentisinden bahsedeceğim. Hiç lafı uzatmadan tanıtıma geçiyorum:


SEO PLUS


Wordpress tabanlı web sitelerimde SEO by YOAST eklentisini kullanıyorum. Ücretsiz olan bu plugin'i de herkese tavsiye ediyorum. Peki ücretsiz olan SEO eklentileri yerine SEO PLUS'ı neden tercih edebilirsiniz?

Mass Content Optimization: Wordpress tabanlı blogunuzdaki her yazı için meta tag'leri tek bir sayfa üzerinde değiştirme ve güncelleme imkanı.

Theme Validation: Wordpress temanızdaki SEO hatalarını ve eksikliklerini kontrol edebilirsiniz.

Visual Sitemap Builder: Web sitenizin haritasını (sitemap) sürükle bırak yöntemiyle kolayca oluşturma imkanı.

Google Analytics: Google Analytics kodunu web sitenizin footer kısmına ekleme imkanı.

Backlink Generation: Otomatik olarak PageRank'i yüksek backlink yaratma imkanı.

Referrer Tracking: Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin nereden geldiğini görebilme imkanı.

Directory Submission: Tek bir tıklama ile web sitenizi 50 adet arama motoru ve dizine ekleme imkanı.

WooCommerce Uyumluluk: SEO Plus eklentisi, Wordpress tabanlı web sitesinde WooCommerce eklentisi ile uyumlu çalışır.

AccuRank: En can alıcı özellik de kendi fikrimce bu. Webmasterların çoğunun bildiği üzere Google PageRank senede bir kaç kere güncellenir. AccuRank özelliği sayesinde, bir sonraki PageRank güncellemesinde, tahmini olarak sitenizin PageRank'inin kaç olacağını (0 ile 10 arasında) görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz.

SEO Plus eklentisi IE, Chrome, Firefox, Safari ve Opera ile de uyumludur.

SEO Plus Wordpress eklentisinin fiyatı ise sadece $39. "$39'a premium Wordpress teması alırım" diye düşünenlere hak veriyorum ama arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için avantaj sağlayacağına inandığım bu eklentiyi de arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için $39 harcayabilecek herkese şiddetle tavsiye ediyorum.


SEO Plus Wordpress Eklentisi