Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , WordPress Ad Manager - Wordpress Reklam Eklentisi

WordPress Ad Manager - Wordpress Reklam Eklentisi

| 2 Yorum

Wordpress Sitenizde Reklam Yayınlayın


wordpress reklam eklentisi, wordpress sitesinde reklam satUzun bir aradan sonra tekrardan merhaba BlogDoktoru.com Okuyucuları... Yoğun iş tempomdan dolayı arayı biraz uzattık, farkındayım. Telafi etmeye çalışacağız.

Bugün WordPress tabanlı web sitenizde reklam alma prosedürünü kolaylaştıracak bir Wordpress eklentisinden bahsedeceğim.

BlogDoktoru.com sitesi gelirini Adsense ve affiliate reklamlarından elde etmekte. Blogspot ve Wordpress tabalı siteler için Adsense reklamları ciddi bir gelir kapısı olabilmekte. Bir blog yazarı olarak blog yazarlarına naçizane tavsiyem (özellikle sitesi iyi trafik alan blog yazarlarına) sitelerine Adsense reklamları dışında da reklam almaları.

Wordpress Ad Manager


Wordpress Ad Manager, Wordpress tabanlı blog sitesi olanların sitesindeki reklamları idare etmesini kolaylaştıran bir Wordpress eklentisi. Wordpress Ad Manager reklam eklentisi sayesinde sitenizde reklam alanlarını pazarlamak artık çok kolay.

Wordpress Ad Manager Eklentisinin Başlıca Özellikleri


Ad Designer: Sitenizde yayınlayacağınız reklamların nasıl görüneceğini görmenize imkan veren biz özellik.

Sitenizde reklam vermek isteyen yayıncıları süre, tıklama sayısı ve de görüntülenme sayısına parametrelerine göre fiyat çekebilirsiniz.

Sitenize kabul edeceğiniz reklamlar flash tabanlı da olabilir. (Resim ve tek bir link de olabilir.)

Ad Rotation: Sitenizde yayınlayacağınız reklamları rotasyonla gösterebilirsiniz. Diyelim reklam kabul edeceğiniz bir alan için birden fazla reklam koyabilirsiniz. Bu daha fazla yayıncı, ve buna bağlı olarak da daha fazla kazanç demek.

Sitenizde reklam yayınlamak isteyen yayıncılar PayPal ile kolayca ödeme yapabilirler. Ayrıca gerektiğinde yayıncılara kolayca iade de yapabilirsiniz. Sitenizde reklam vermek isteyen yayıncılar için bu özellik son derece önemli. Sitenizde reklam yayınlatmak isteyen yayıncıları Dashboard'da görebilir, reklamlarını kabul veya reddedebilirsiniz.

Sitenizde reklam vermek isteyen potansiyel yayıncılar sizinle kolayca iletişim kurabilir.

Reklamlardan elde ettiğiniz reklamların istatistiğini tutabilirsiniz.

Wordpress Ad Manager eklentisini yazan programcılardan destek alabilirsiniz. (Forum ve direk mesaj yoluyla)

Wordpress Ad Manager eklentisini kurmak çok ama çok kolaydır. Yüksek bir teknik bilgi gerektirmez. 1 dakikadan az bir sürede kurulumu gerçekleştirmek mümkündür.

WordPress Ad Manager eklentisine sadece $39 ödeyerek sahip olabilirsiniz. Wordpress tabanlı web sitesinde reklam kabul etmek isteyen blog yazarlarının kaçırmaması gereken bu eklentiyi BlogDoktoru.com olarak tavsiye ediyoruz.

Wordpress AdPress Eklentisi