Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Facebook Kullanıcıları İçin 3 Önemli Tüyo

Facebook Kullanıcıları İçin 3 Önemli Tüyo

| Yorum Yokfacebook resim indir, facebook albüm indir2014 Aralık itibariyle dünyada 1,5 milyara yakın Facebook kullanıcısı var. Günde bir kaç kere Facebook hesabımızı kontrol ediyoruz. Facebook sayesinde aile bireylerimizin, yüzyüze fazla görüşme imkanı bulamadığımız dostlarımızın nerede neler yaptığını görebiliyoruz.

Eskiden ilginç bir yazıyı e-posta yoluyla listemizdeki arkadaşlarımızla paylaşırdık. Şimdi ise Facebook'taki duvarımızda paylaşıyoruz. Paylaşımları beğeniyor, paylaşımlar hakkında görüşlerimizi bildiriyoruz. 

Facebook hakkında bu paylaşacağım 3 tüyo eminim BlogDoktoru okuyucularının ilgisini çekecektir.

1) Facebook Albümündeki Resimleri Yükleyin.

Diyelim ki Facebook hesabınızı kapatmak istiyorsunuz veya albümünüzdeki resimleri yedeklemek istiyorsunuz. Veyahut arkadaş listenizdeki birinin fotoğraf albümünü yüklemek istiyorsunuz.Yapmanız gereken Facebook Download Photo Albums uygulama sayfasına gitmek ve adımları takip etmek. 1 dakikadan kısa bir sürede arkadaşınızın veya kendi albümünüzdeki resimleri indirebilirsiniz.

2) Facebook'ta yapacağınız paylaşımların paylaşılacağı zamanı siz belirleyin. Sendible sayesinden Facebook sayfanızdaki yazıların en çok okunduğu zaman dilimini analiz edebilir ve yazılarınızı o zaman dilimi içerisinde otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Firma sahipleri, firmasının sunduğu ürün ve hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırabilirler.

3) Facebook'daki (ve Twitter'daki) aktivitelerinizin raporlarını istediğiniz periyotlarda e-posta adresinize gönderebilirsiniz. Bunun için Nutshellmail'de ücretsiz hesap açmanız yeterli.

İleriki haftalarda Facebook başta olmak üzere diğer sosyal medya platformları hakkında tüyolar vereceğim yazıların sıklığını arttıracağım.

Umarım BlogDoktoru.com okuyucularının faydalanacakları bir tanıtım yazısı olmuştur.

Sağlıcakla,

Tahir Selçuk Timur