Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Sağlık Blogu Olanlar İçin Mükemmel Bir Gelir Fırsatı

Sağlık Blogu Olanlar İçin Mükemmel Bir Gelir Fırsatı

| 6 Yorum

sağlık blogu kazançları, affiliate kazançlarıToplam aktif bloglardan binde birinden azı blogundan gelir elde ediyor. Türkçe blogları göz önüne aldığımızda bu oran çok daha düşük maalesef. Bu yazıyı okuyan ilk 1000 blog yazarından en fazla 1 tanesi blogundan düzenli gelir elde ediyordur.

Örneğin, sağlık blogu olan bir blog yazarı nasıl gelir elde edebilir?

1) Tıklama başı kazanacağı Adsense Reklamlarından
2) Sitesine reklam verecek sponsorlardan / sitelerden

Adsense Reklamları: Adsense Türk blog yazarlarının en önemli gelir kapılarından biri. Adsense'ten ödeme alabilmeniz için en az 200 TL'lik kazanç elde etmek zorundasınız. Trafiği yüksek olan bir site, bu rakama kolayca ulaşabilir.Fakat yeni blogların bu rakama ulaşmaları epey bir zaman alabilir. Bu rakama ulaşmak zaman alabileceği için, blog yazarları motivasyonlarını kaybedebilirler.

Sitenize reklam vermek isteyecek sponsorları bulmak kolay değil. Bunun için sitenize ciddi sayıda ziyaretçi gelmeli. Sitenize reklam verecek sponsor da sitenizi farketmeli ve sitenizde reklam vermenin kendisi için karlı olacağını düşünmeli. Bunun için de ciddi bir emek ve uzunca bir zaman gerekli olabilir.

Bu yüzden sağlık blogu olanlar için affiliate pazarlama, çok daha iyi bir gelir kapısı olabilir. Satış başına kazanılacak komisyon (satış başına $40 civarında rakamlardan behsediyorum) sağlık blogu olan webmasterları cezbedecektir.

Bugün sağlık blogu olanların ilgisini çekeceğine inandığım bir sağlık ürünleri affiliate platformu olan Markethealth 'den bahsedeceğim.

Markethealth 'deki ürünleri pazarlarken, satış başına $40 gibi ciddi komisyonlar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Markethealth 'e üye olup OFFERS ana menüsünden, Turkish Offers'ı seçmek.
Önünüze tanıtımını yapabileceğiniz 3 site çıkacak. Kırmızı yuvarlağa aldığım $40,00 CPA 'e tıklayın. Tracking Link'i kopyalayın ve sitenizde ürünü tanıtım yazısında bu kodu yerleştirin. Yazdığınız tanıtım yazısında bu linke (size özel affiliate link) tıklayıp da ürün sitesine giden müşteri ürünü satın aldığında, hakettiğiniz $40'lık komisyonun keyfini çıkarın. 

Tek bir ürün satışından kazanacağınız $40'lık komisyondan bahsediyorum. Ödemeleri Paypal vasıtasıyla alabilirsiniz.

Haydi Kolay Gelsin!

Markethealth'de Hesap Açın