Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Adım Adım Clickbank'ten Para Kazanmak

Adım Adım Clickbank'ten Para Kazanmak

| Yorum Yok

adım adım clickbankten para kazanmakClickbank hakkında daha önce 2 yazı yazdım. Bu 2 yazı hakkında e-postama düşen sayısız yorum aldım. Bu olumlu tepkilerden yola çıkarak, Blogdoktoru.com okuyucuları için faydalı olacağına inandığım bir Clickbank yazısı daha yazmaya karar verdim. Bu yazıyı okumadan önce Clickbank'ten Para Kazanmak yazıma bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü, yazıda kullanacağım bazı terimlerin detaylı açıklamasını bu yazıda bulacaksınız.

 En çok okunan yazılarımdan biri olan Clickbank'ten Para Kazanmak yazımda Clickbank hakkında detaylı bir tanıtım yapmıştım. Peki bu yazıda okuyucular ne bulacak ve ne öğrenecek?

Bu yazıda doğru ürün seçme ve ürünü pazarlama stratejisi hakkında sizlere yardımcı olacağım.

Doğru Ürünü Seçme: Basit gibi görünen ama doğru yapılmazsa yapacağınız yatırımı ve harcayacağınız zamanı heba etmenize yol açacak önemli bir adım.

Öyle bir ürün seçmelisiniz ki hem Gravity'si, hem average% / sale'i hem de average% / Rebill'i yüksek olsun. Aynı zamanda ilgi çekeceğine inandığınız ve piyasası olan bir ürün de olmalı.

"The Venus Factor" bence bu özellikleri olan bir ürün. Venus Factor, diyet ve kilo verdirme konusunda, özellikle bayanların tercih ettiği, kendini ispatlamış bir ürün. Diyet ve egzersiz ürünleri bayanların ilgisini çeker. Peki bu ürünü nasıl tanıtacaksınız?

İngilizce makale sitelerinin en bilineni ve en iyisi olan Ezinearticles'ta ürün hakkında tanıtım yazısı yazarak veya bu ürüne özel basit görünümlü ama etkili bir websitesi açarak. Daha sonra bu makalenin olduğu Ezinearticles sayfasını veya web sitesini gerek sosyal medyada, gerekse e-mail marketing yoluyla tanıtarak.

Peki ürün hakkında tanıtım yazısı yazacak (Ezinearticles'ta yazınızın kabul edilmesi için belli bir kalitede olması gerekir.) kadar İngilizceniz yoksa ne yapacaksınız?

Fiverr.com'da makale başına $5'a profesyonel makale yazanlardan yardım alacaksınız. Size tavsiyem, ratingi en yüksek olan yazarlara bir kaç makale yazdırıp (özgün makale olması şartıyla), bu makaleleri Ezinearticles'ta, kendi web sitenizde paylaşmanız. Paylaştığınız bu yazıları ise sosyal medya platformlarında promote etmeniz.

Diyet ve egzersiz ürünleri zaten kendi kendini sattıran ürünlerdir. $20'a 4 adet kaliteli makale yazdırıp da bu makaleleri Ezinearticles gibi kaliteli makale sitelerinde paylaşıp, makalenin olduğu sayfayı sosyal medyada tanıtımını da yaparsanız, Clickbank'ten siz de kazanabilirsiniz. Tek bir satışta, yaptığınız yatırımın 2 katını kazanacağınızı hatırlatırım.

Clickbank Hesabı Açmak İçin

Kolay Gelsin!