Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Sadece 10 TL'ye İhtiyaçlarınıza Çözümler

Sadece 10 TL'ye İhtiyaçlarınıza Çözümler

| Yorum Yok

Bionluk.com Tanıtım yazısıŞubat 2014'te Fiverr'dan Ne Alınır, Ne Alınmaz başlıklı bir yazı yazmıştım. İşte o günlerde Fiverr'ın Türkçe versiyonu olan Bionluk.com sitesi yayına girmiş. İtiraf etmeliyim ki benim bu siteden haberim Aralık 2014'te oldu. (Bu arada Fiverr veya Bionluk benzeri, Wordpress tabanlı bir site  sahibi olmak isteyenlere BlogDoktoru'ndan gelsin: Pricerr Teması)

Bionluk.com sitesi 10 ay gibi kısa bir sürede ciddi bir yol katetti. Bu yazının yazıldığı tarih olan 1 Ocak 2015 günü sitenin Türkiye'deki Alexa sıralaması 342. 10 ay gibi kısa bir sürede, Alexa sıralamasının 342 olması, gerçekten büyük bir başarı.


Bionluk.com Nedir? Ne İşe Yarar?


Bionluk.com'da, çok daha pahalıya satın alabileceğiniz bir çok ürün ve hizmeti sadece 10 TL'ye alabilirsiniz. Nasıl mı?

1) Bionluk.com'a Üye Olun

2) Sitede aradığınız ürün veya hizmetlere bakın. Almayı düşündüğünüz hizmeti veya ürünü sunan satıcı hakkında yapılan yorumları inceleyin. Tam olarak sizin istediğiniz ürünü / hizmeti sağlayacağından emin olun. Satıcıların seviyelerine dikkat edin. Ürünü veya hizmeti "Süper Satıcı" seviyesindeki satıcılardan almayı tercih edin.

3) Ürünü veya hizmeti seçtikten sonra ödemeyi yapın. Ödemeyi kredi kartıyla, PayPal ile veya cep telefonundan yapabilirsiniz. Ödemeniz önce havuz hesabında tutulur. Eğer satıcı ürünü / hizmeti vaad ettiği güne kadar teslim edememişse, siparişiniz iptal, ödedeğiniz ücret de iade edilir. Eğer teslim edilen üründe / hizmette eksiklikler varsa, satıcı gerekli düzenlemeleri yapar ve alıcıya işi tekrar teslim eder. İş sonunda da alıcı olarak, yapılan iş için yorumda bulunursunuz.


Bionluk.com'da 10 TL'ye Hangi İşleri Yaptırabilirim?1) Video & Animasyon: Video düzenleme, stop motion video, animasyon, 3D video ve tanıtım videoları hazırlattırabilirsiniz.

Eski web sitem Couponsroad.com için Fiverr'da $5'a hazırlattığım videoyu izleyebilirsiniz.


Etkileyici, değil mi?

2) Web & SEO: Siteniz için tanıtım yazısı yazdırabilir, siteniz için SEO raporu / site analizi raporu hazırlatabilir, anahtar kelime analizi yaptırabilirsiniz.

3) Grafik & Tasarım: 10 TL gibi cüz i bir rakama ilan / broşür tasarımı, logo tasarımı, banner tasarımı, karikatür çizimi yaptırabilirsiniz.

4) Çeviri ve Yazı Hizmetleri: Fark yarattıracak özgün CV'ler hazırlattırabilir, çeviri yaptırabilirsiniz.

5) Diğer: Wordpress kurulumu yaptırmak (10 TL ödemek yerine BlogDoktoru.com 'un ücretsiz Wordpress Yükleme hizmetinden yararlanabilirsiniz), radyo sitesi kurdurmak, bilgisayarınıza format atmayı öğrenmek gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Farzedin, yukarıda saydığım hizmetlerden bir tanesini bir firmadan almak istiyorsunuz. Firma 10 TL'ye mal ettiği bir hizmeti size sunarken, giderlerini de göz önüne alarak sizden çok daha yüksek bir ücret talep edecek. 

Yukarıda hazırlattığım tanıtım videosunu profesyonel bir firmaya yaptırsaydım, 500 TL'nin üstünde bir meblayı gözden çıkarmam gerekecekti. Daha ucuza satın almak varken, neden daha fazla ödeyesiniz ki?

Bionluk.com'da İhtiyaçlarınıza Çözümler Getirin