Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , Blogger Tabanlı Blogunuza Instagram Galerisi Ekleyin

Blogger Tabanlı Blogunuza Instagram Galerisi Ekleyin

| Yorum Yok

Blogger'a Instagram Galerisi Ekleme


Blogger Tabanlı Blogunuza Instagram Galerisi EklemeBlogger tabanlı milyonlarca blog var, sizin Blogger tabanlı blogunuzun diğerlerinden farklı kılacak en önemli şey özgün içeriktir. Unutmayın ki sadece özgün içerik girmek, tek başına yeterli değil. Diğer Blogger'lardan farkınızın olması şart. 

Evet, konumuz görsellik. Çoğu blog yazarı benimle bu konuda hemfikir olmayabilir ama görsellik, bir blogun rakip sitelere farkını ortaya koyması için önemli bir faktör.

Benimle bu konuda hemfikir olan blog yazarlarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm, Blogger'a Instagram Galerisi Ekleme yazımı beğeneceğinizi umuyorum.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, Blogger tabanlı blogunuza Instagram galerisi eklemeniz için Instagram'ın resmi bir eklentisi yok. Bu yüzden SnapWidget 'ta kod oluşturmanız gerekli. Korkmayın, 30 saniyeden az bir zamanda bunu kolayca yapabilirsiniz.2) Username'de yazan "instagramkullanıcıadınız" kısmını kendi Instagram kulanıcı adınız ile değiştirin.

3) Get Widget düğmesine basın ve ekrana gelecek kodu tarayın ve kopyalayın.

4) Son olarak Blogger hesabınıza girdikten sonra yeni yayın oluşturun ve yeni yazıdaki HTML düğmesine (sol üst köşede) basın ve kodu yapıştırın.

Hepsi bu kadar! Takıldığınız yer olursa, altta yorum kısmından paylaşırsanız, seve seve yardımcı olurum.