Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / PayPal Entegrasyonlu Wordpress Reklam Eklentisi

PayPal Entegrasyonlu Wordpress Reklam Eklentisi

| Yorum Yok


wordpress reklam eklentisiWordpress tabanlı bir blog siteniz var. Sitenizin okuyucu sayısı gün geçtikçe artıyor. Blogunuzu belki de hobi olarak açtınız. Ama ciddi bir trafik elde etmeye başlayınca, bunu artık kazanca dönüştürmenin vakti geldiğini düşünüyorsunuz. "Blogumdan para kazanmak istemiyorum" gibi idealist düşünceniz varsa buna çok büyük saygı duyarız ama çok okunan bir blogunuz varsa reklam almamak bizce çok da doğru bir düşünce değil. Bir işe emek harcıyorsanız, bunun karşılığını almanın ne gibi bir sakıncası olabilir ki?

Wordpress tabanlı blogunuz varsa (yoksa ücretsiz Wordpress yükleme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz), iyi de trafiği varsa, bu firmaların ilgisini zaten çekecektir. Buy Sell Ads Wordpress reklam eklentisi Wordpress blogunuza alacağınız reklamları kolayca kontrol etmenizi ve ödemeleri sorunsuzca almanız için gerekli bir Wordpress reklam eklentisi. Ağustos 2014'te piyasaya sürülen bu Wordpress reklam eklentisi benzer eklentilerden çok daha üstün. Fiyatı da sadece $28. Şimdi gelelim bu reklam eklentisinin belli başlı özelliklerine:

1) PayPal entegrasyonu. Blogunuza reklam vermek isteyenler PayPal üzerinden kolayca ve güvenle ödeme yapabilir. Blogunuzda yayınlayacağınız reklamların fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Size soruyorum. Blogunuzda reklam alanı satın almak isteyen bir firma ödemeyi havale yoluyla mı yapmak ister yoksa PayPal ile mi? Bu sorunun cevabını siz verin BlogDoktoru.com Okuyucuları!

2) Ücretsiz Güncelleme: Her güncelleme sonrasında yeniden ödeme yapmanız gerekmez. 

3) Buy Sell Ads Wordpress reklam eklentisi responsive'dir. 

4) Eklentiyi kurmak ve ayarlarını yapmak son derece kolaydır. Reklam alanı satın almak son derece kolaydır. Aşağıdaki videoya bir göz atın ve kararı siz verin.


5) Blogunuza kabul edeceğiniz reklamların ayarlarını Yönetici Paneli'nden kolayca yapabilirsiniz.

6) Canlı İstatistik. Blogunuzda reklam satın alan kişi ve firmalar reklam verdikleri sayfanın istatistiklerini canlı görebilir. 

7) Bu Wordpress reklam eklentisini istediğiniz dile kolayca çevirebilirsiniz.

Buy Sell Ads Wordpress Reklam Eklentisi