Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Bilgisayarınızda VİRÜS BULUNDU Şakası (Detaylı Anlatım)

Bilgisayarınızda VİRÜS BULUNDU Şakası (Detaylı Anlatım)

| Yorum Yok


Herkese merhabalar öncelikle,

En son yazımı paylaşalı 1 seneden fazla bir süre geçmiş. Blogdoktoru.com için yeteri kadar zaman ayıramadığımdan, 2016 yılı başında siteyi kapatmaya karar vermiştim. Fakat daha sonra, sitede sizlerin de hala faydalandığı ve faydalanacağı yazılar olduğunu düşündüğümden, tek bir yazı daha eklemesem de siteyi açık tutmaya karar verdim.

Bu zaman zarfı içerisinde neler mi yaptım?


Müjdat Gezen Sanat Merkezi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi 'nde oyunculuk eğitimi aldım. Lise yıllarımdan beri içimde kalan bir uhteydi. "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" oyununu sergiledik ve inanılmaz bir tecrübeydi.
  • Tiyatro dışında neredeyse tamamen işime yoğunlaştım.
  • Yeni insanlar tanıdım, yeni mekanlar keşfettim.

Lafı fazla uzattım. Sizlerle, arkadaşınıza yapabileceğiniz masum bir bilgisayar virüsü şakası paylaşmak istiyorum. Arkadaşınızın bilgisayarında oluşturacağınız bir kısayolu editleyerek ona korku dolu anlar yaşatabilirsiniz. (Merak etmeyin, arkadaşınızın bilgisayarına en ufak bir zarar gelmeyecek). Videoyu adım adım takip ederek, kolayca yapabilirsiniz.

Ben bunu bir arkadaşıma yaptım ve verdiği tepki inanılmaz derecede komikti. Denemeye değer.Ha, unutmadan söyleyeyim. Blogdoktoru.com 'da artık sıklıkça kendi hazırladığım videoları paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.