Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / , VODAFONE'LULARA KAHVE DÜNYASI'NDAN ÜCRETSİZ KAHVE

VODAFONE'LULARA KAHVE DÜNYASI'NDAN ÜCRETSİZ KAHVE

| Yorum Yok

2 ay önce hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Vodafone Red abonesi oldum. İyi ki de olmuşum. Vodafone'u seçmemde 2 neden vardı. Birincisini açıklamıyorum, ama eminim siz tahmin ediyorsunuzdur. İkinci önemli neden, tabii ki Vodafone tarifeleri...

Eski operatörümdeki tarifimden daha yüksek bir internet paketim var, daha fazla konuşma hakkım var ve de faturalarım % 30 oranında daha azaldı. Üstüne üstlük Vodafone Red abonelerine özel çok güzel kampanyalar var.

Sizlere bugün bu kampanyaların sadece birinden söz edeceğim.

Vodafone Red Aboneleri, Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını indirip, Red abonelerine özel fırsatlardan yararlanabiliyor. Bu fırsatlardan benim için en önemlisi, Kahve Dünyası'ndan ücretsiz kahve fırsatı.

Red Xsmall, Red S ve Red M aboneleri ayda 4 kez, Red Large aboneleri ayda 8 kez, Red Elite ve Red XL aboneleri ayda 20 kez, Kahve Dünyası'ndan ücretsiz kahve fırsatından yararlanabiliyor.

Bu kampanya için bazı şartlar yok değil...

Mesela;

- Bu fırsat Kahve Dünyası havaalanı noktaları, metro istasyonları ve corner'larda geçerli değil.

- Bu fırsattan günde sadece 1 kez yararlanabiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey, Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını indirip, Hizmetler ve Fırsatlar sayfasındaki "Kahve Dünyası" fırsatına tıkladıktan sonra "Fırsatı Kullan" tuşuna basmak. "Fırsatı Kullan" tuşuna bastıktan sonra, telefonunuzun ekranında bir QR kodu belirecek. Daha sonra Kahve Dünyası'ndaki kasiyere siparişinizi verdikten sonra QR kodunu okutacaksınız ve ücretsiz kahvenizin tadınuı çıkaracaksınız. İşte bu kadar basit.

Kampanya koşulları hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Kampanyadan yararlandıktan sonra da aşağıda yorum kısmına bir olumlu yorum bırakmayı da çok görmezsiniz, değil mi?

Vodafone Red Abonelerine Kahve Dünyası'ndan Ücretsiz Kahve