Popular Posts

TOSAT Danışmanlık

Web Sitesi Tasarım + SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Sosyal Medya Hizmetleri --------------------------------- Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 Kadiköy / İstanbul --------------------------------- TosatDanismanlik.com

Blogger, WordPress & SEO

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Slider Top

[4][true][slider-top-big][Slider Top]
Buradasınız: Ana Sayfa / Baba Vanga’nın 2019 yılı Kehanetleri

Baba Vanga’nın 2019 yılı Kehanetleri

| Yorum Yok

Baba Vanga’nın 2019 yılı Kehanetleri


20. yüzyılın belki de en bilinen kahini Baba Vanga’nın gerçek adı
Vangeliya Pandeva Dimitrova’dır. 31 Ocak 1911 yılında, o zamanlar Osmanlı toprağı olan Strumrica’da doğmuştur.1996 yılında 85 yaşında hayata gözlerini yummuştur. Balkanların Nostradamus’u olarak da bilinen Baba Vanga, geleceğe yönelik tahminlerinde şaşırtıcı bir şekilde başarılı olmuştur.

İkiz kulelere yapılan terör saldırısı, 2004 yılında gerçekleşen tsunami felaketi ve Amerika’nın 44. Başkanının siyahi olacağı gibi kehanetleri gerçekleşen Baba Vanga’nın 2019 yılı için kayıtlara geçen 4 tane kehaneti vardır. Bu kehanetlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini, 2019 yılı içerisinde hepberaber göreceğiz.

Gözleri görmeyen Bulgar kahinin 2019 yılında büyük bir tsunami olacağını öngörmüş ve Asya'nın büyük bir kısmını sileceğini belirtmiş.  Hatırlanacağı gibi 2004 yılında Hint Okyanusu'nda Sumatra kıyılarını vuran tsunami 230 bin kişinin ölümüne neden olmuştu. Hint Okyanusu'nda meydana gelen 9.1 büyüklüğündeki deprem sadece Endonezya'da 170 bin can almıştı. Asyanın büyük bir kısmının haritadan silineceğini öngören Baba Vanga’nın bu tahmini doğru çıkarsa, bu tsunaminin 2004 yılındaki tsunamiden daha etkili olacağını ve bunun sonucunda da maalesef can kaybının 2004 yılındaki facidan daha fazla olacağını söyleyebiliriz.

Bulgar kahin Baba Vanga’nın 2. Kehaneti ise  2019 yılında Putin'in yanında çalışan güvenlik ekibinin içinden birinin Rus lidere suikast düzenleyeceği.Ancak bu suikast başarısız olacak ve  Rus lider yaşamını kaybetmeyecek. Rusya – Ukrayna arasındaki gerginliğin 2019 yılında da süreceğini söyleyebiliriz ve Putin’in bu sebepten dolayı çevresindeki güvenlik önlemlerini daha da arttıracağı öngörülebilir. Bu gerginlikten doğacak olası bir suikast durumunda ise, Rusya-Ukrayna arasında gerilim daha da artacaktır. Bu ihtimal dahilinde bölgenin daha da karışması öngörülebilir.
Baba Vanga’nın 3. Kehaneti ise 2019 yılında Avrupa’nın ekonomik olarak çökeceği. 2018 yılının Ekim ve Kasım aylarında, Amerika'dan Çin'e dünyanın önde gelen borsaları aniden, 2018 yılının tüm kazanımlarını silecek biçimde sallanmışlardı.
Amerikan Wall Street Journal gazetesindeki bir değerlendirmeye göre, bu sarsıntıda borsalardan silinen değerin dünya ekonomisinin yüzde 10'una yakın bir büyüklüğe ulaştığı tahmin ediliyordu. 2018 yılında Fransa’da başlayan, yapılan akaryakıt zammının tetiklediği protestolar sonucu halk isyan etmiş ve sarı yeleklilerle polis arasında şiddetli çatışmalar yaşanmıştı. Fransa’daki olayların, tıpkı Arap Baharında olduğu gibi, diğer Avrupa ülkelerine sıçraması durumunda, zaten krize girmiş Avrupa ekonomisinin çöküşe girmesi olası.
Baba Vanga’nın 2019 yılı için öngördüğü son kehanet ise Amerikan Başkanı Donald Trump’ın gizemli bir hastalığa yakalanıp sağlık problemleri yaşaması. Baba Vanga’nın öngörüsüne göre Trump,  bu hastalık sonucunda işitme sorunları yaşayacak. Başkan olduğundan beri dış politikada sert bir tutum izleyen Donald Trump’ın, Baba Vanga’nın söz ettiği gibi gizemli bir hastalığa yakalanıp, işitme sorunları yaşaması durumunda, başkanlığı bırakıp bırakmayacağını hep beraber göreceğiz.

Baba Vanga 2019 Kehanetleri videosu için:
Baba Vanga 2019 Kehanetleri